Колонізація Марсу житомирянином відкладається чи скасовується? | Times ZT

Колонізація Марсу житомирянином відкладається чи скасовується?

За інформацією сайту platfor.ma про своє банкрутство оголосив міжнародний проект Mars One Ventures, який ставив на меті відправити перших переселенців на сусідню планету вже в середині 2020-х.

Швейцарська компанія Mars One Ventures планувала колонізувати Марс, попередньо відібравши добровольців і підготувавши планету до нових жителів. Водночас земляни мали спостерігати за успіхами відібраних добровольців в форматі реаліті-шоу.

Від початку амбітні цілі проекту піддавалися критиці. Багато фахівців заявляли про відсутність потрібних для такої експедиції технологій. Дослідники з Массачусетського технологічного інституту взагалі були впевнені, що цей план погубить добровольців.

Старт проекту постійно переносився. Спочатку з 2018 на 2020-ий, а потім і зовсім на 2031-ий.

Одним із фіналістів проекту мав стати і наш земляк – житомирянин Сергій Якимов. У відповідь на інформацію стосовно банкрутства проекту Сергій зауважив, що мова йде про дочірню організацію MarsOne Venture, яка була створена з метою комерційної діяльності.

«Сам Mars One Fundation не помер, сказано лише, що діяльність не визначена у зв’язку з відсутністю шляхів фінансування на даний момент. Тобто по суті нічого не змінилося, раніше теж не було фінансування. А йти на поводу у ЗМІ і робити передчасні висновки це не наші методи. Чекаємо офіційної інформації.» – написав він на своїй сторінці у фейсбук.

Будьте першим, хто прокоментував "Колонізація Марсу житомирянином відкладається чи скасовується?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*