Колонізація Марсу житомирянином відкладається чи скасовується?

За інформацією сайту platfor.ma про своє банкрутство оголосив міжнародний проект Mars One Ventures, який ставив на меті відправити перших переселенців на сусідню планету вже в середині 2020-х.

Швейцарська компанія Mars One Ventures планувала колонізувати Марс, попередньо відібравши добровольців і підготувавши планету до нових жителів. Водночас земляни мали спостерігати за успіхами відібраних добровольців в форматі реаліті-шоу.

Від початку амбітні цілі проекту піддавалися критиці. Багато фахівців заявляли про відсутність потрібних для такої експедиції технологій. Дослідники з Массачусетського технологічного інституту взагалі були впевнені, що цей план погубить добровольців.

Старт проекту постійно переносився. Спочатку з 2018 на 2020-ий, а потім і зовсім на 2031-ий.

Одним із фіналістів проекту мав стати і наш земляк – житомирянин Сергій Якимов. У відповідь на інформацію стосовно банкрутства проекту Сергій зауважив, що мова йде про дочірню організацію MarsOne Venture, яка була створена з метою комерційної діяльності.

«Сам Mars One Fundation не помер, сказано лише, що діяльність не визначена у зв’язку з відсутністю шляхів фінансування на даний момент. Тобто по суті нічого не змінилося, раніше теж не було фінансування. А йти на поводу у ЗМІ і робити передчасні висновки це не наші методи. Чекаємо офіційної інформації.» – написав він на своїй сторінці у фейсбук.

Будьте першим, хто прокоментував "Колонізація Марсу житомирянином відкладається чи скасовується?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*