Незабаром житомиряни зможуть обмінювати валюту через банкомати та термінали

Фото: соцмережі

Із 1 січня в Україні дозволили продавати та купувати іноземну валюту через платіжні термінали та банкомати. Цю норму передбачає постанова Нацбанку про валютно-обмінні операції, – повідомляє Liga.net.

За новими правилами, у платіжний термінал можна буде вносити гривневу купюру та отримувати валюту, яку зможе запропонувати апарат (без карткового рахунку). При обміні до 150 тисяч гривень, особисті дані вказувати не потрібно.

Після операції, людина має отримати чек із зазначенням суми, курсу конвертації і особистих даних (якщо сума перевищує 150 тисяч). За необхідності, зробити зворотну операцію можна за 15 хв.

Для введення нових вимог до фінансових організацій, НБУ затвердило відповідну постанову у червні та запровадило шестимісячний перехідний період, за який розробляли програмне забезпечення.

Журналісти Times.Zt поспілкувалися з прес-секретарем Житомирського регіонального управління ПриватБанку Альоною Поліщук.

Вона розповіла, що для того, щоб така функція запрацювала у терміналах і банкоматах, банки повинні здійснити налаштування програмного забезпечення. А це потребує певного часу.
«ПриватБанк уже працює над впровадженням такої функції у своїх пристроях (банкоматах, терміналах) і завершить налаштування у максимально-короткий термін. Клієнти банку будуть одразу ж поінформовані про нову можливість у валютообмінних операціях.

Термін – максимально короткий. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти отримували якомога ширший спектр послуг і можливостей, тому “затягувати” з впровадженням нової функції ми не будемо. Після реалізації та успішного тестування – одразу повідомимо клієнтам, а також ЗМІ», – пояснила вона.

Також Альона Поліщук зазначила, що окрім валюти з міжбанку, у банкоматах і терміналах запланована і можливість покупки «з обороту».

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром житомиряни зможуть обмінювати валюту через банкомати та термінали"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*