Колишній депутат Житомирської міськради завдав шкоди довкіллю на понад 50 млн грн | Times ZT

Колишній депутат Житомирської міськради завдав шкоди довкіллю на понад 50 млн грн

Народному обранцю повідомили про підозру у незаконних діяннях, які спричинили забруднення земель речовинами та відходами, які загрожують довкіллю. А також у також у порубці деревини на захищеній території.

Вказану інформацію оприлюднили у прес-службі прокуратури області.

“За даними слідства, депутат міськради – директор приватного підприємства, протягом лютого-березня 2019 року організував вивезення та складування сміття на самовільно зайнятій земельній ділянці поблизу полігону твердих побутових відходів, що в межах населеного пункту с. Оліївка Житомирського району.”, – йдеться в тексті повідомлення.


До того ж, екс-депутат використав землю не за цільовим призначенням та вів там особисте господарство, не маючи на це відповідних дозволів.

Упродовж березня-червня 2019 року посадова особа почала використовувати землі водного фонду в межі річки Крошенки, що неподалік Житомира, засмітивши її береги будівельними відходами на загальній площі близько 0,2 га.

Окрім цього,чоловіку інкримінують незаконну вирубку 89 дерев породи сосна на території Оліївської сільської ради.

“Унаслідок забруднення побутовими і будівельними відходами декількох ділянок землі комунальної власності та водного фонду, знищення рослинного покриву, що призвело до незворотних порушень ґрунту, незаконної вирубки дерев колишнім депутатом міськради завдано державним інтересам та довкіллю шкоди на загальну суму 50,7 млн грн.”, – повідомили в прокуратурі.

Слідство триває.

Нагадаємо, що у Коростені водії не поділили дорогу: один з чоловіків вистрілив в опонента

Будьте першим, хто прокоментував "Колишній депутат Житомирської міськради завдав шкоди довкіллю на понад 50 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*