Колишній заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук розкритикував «нову автобусну мережу» | Times ZT

Колишній заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук розкритикував «нову автобусну мережу»

Сьогодні, 14 липня, в міській раді Житомира відбулися депутатські слухання, під час яких заступник міського голови Олександр Шевчук презентував депутатам нову автобусну мережу міста.

Завтра, 15 липня, члени виконавчого комітету мали розглянути питання про затвердження змін у транспортному русі міста, проте сьогодні під час слухань депутатам довели, що зміни поверхневі та недоречні. Тож проєкт, запропонований управлінням транспорту, депутати не підтримали.

Ексзаступник міського голови, який свого часу опікувався в тому числі і міським комунальним транспортом, Дмитро Ткачук виклав низку власних зауважень, якими поділився і на своїй сторінці у Фейсбук

  1. Назвати новою мережею це дуже складно. Більшість змін “косметичні” – від одного маршруту відрізали частину до іншого цю ж частину додали. (рис з схемами)
  2. В результаті змін кількість приватних маршруток на вулицях виросте на 38 штук. Замість обіцяного скорочення на 101 шт. (таблиця з аналізом змін).
  3. Для того, щоб показати скорочення кількості автобусів в показують скасування 49 маршруток, які вже по кілька років не їздять вулицями міста і існують лише на папері.
  4. Олександр Шевчук намагався переконати присутніх, що прийняттям рішення виконкому “упорядкує” мережу приміських маршруток, що є абсолютною неправдою, так як виконком не вправі скасувати приміські маршрути, а отже скорочення ще 60 маршруток не відбудеться.
  5. Ніхто так і не показав по яких маршрутах і скільки тролейбусів буде їздити після того, як місто отримає всі 50 нових тролейбусів.
  6. Дане рішення мають намір прийняти, щоб додати 6 нових маршрутів і провести конкурси серед приватних перевізників, що дасть їм свободу на кілька років без можливості впливу з боку міста.
  7. Розглядати питання автобусної мережі потрібно лише після виходу на лінії 50 нових тролейбусів з обов’язковим скороченням кількості маршруток.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Колишній заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук розкритикував «нову автобусну мережу»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*