Команда «ЄС» сформована з тих, хто на перше місце ставить турботу про людей – Геннадій Зубко ПР

Мета партії «Європейська Солідарність» у Житомирі полягає у створенні міста, в якому на першому плані буде турбота про людей і яке не захочеться покидати. Адже наразі Житомир демонструє досить посередні показники комфорту і привабливості, заявив керівник передвиборчої компанії партії «Європейська Солідарність» на Житомирщині, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України у 2014-2019 роках Геннадій Зубко.

В ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info Зубко зазначив, що у команди «Європейської Солідарності» є чітка програма дій.

«Головні напрямки програми «ЄС» на місцевих виборах – це, в першу чергу, наближення до європейських стандартів якості життя. Це стосується комунальної сфери, транспорту, благоустрою. Але за цим всім стоїть конкретна людина, яка потребує турботи і уваги. І тому ключовий акцент програми «ЄС» спрямований на людину», – пояснив Зубко.

В програмному документі для Житомира – “Маніфесті успішного міста для людей” – визначені 5 критеріїв для майбутньої влади. Це турбота про людей, безпека для людей, комфорт для людей, економіка для людей і влада для людей. Особливо актуальними ці питання стали під час пандемії коронавірусу.

«Добре, коли видають «пайки» під час пандемії людям похилого віку, але потрібно говорити про адресну допомогу конкретним верствам населення. І це можна зробити з міського бюджету. Потрібно потурбуватись про бізнес, особливо під час пандемії, коли сплата за оренду і виплата заробітних плат своїм працівникам стала непідйомною», – зазначив він.

На думку Зубка, місцева влада може допомогти бізнесу через зменшення податку на землю, рентних ставок на інших механізмів, що дозволять зберегти робочі місця і оплату праці житомирян.

«Всі ці ключові речі потрібно робити тільки через призму підтримки своїх людей, – підкреслив Зубко. – Зараз такий час, коли влада у містах не повинна закатувати коронавірусні кошти в асфальт, а спрямовувати їх на підтримку людей, які опинилися у скрутному становищі».

Представляючи команду «Європейської Солідарності» у Житомирі, Зубко назвав її «дуже світлою». В першу п’ятірку увійшли Людмила Зубко, підприємець і голова житомирського бізнес-клубу Вадим Ліскі, голова Асоціації платників податків Геннадій Карпінський, заступник директора і вчитель Оксана Журавська, правозахисник Олег Горай. В команді є військовий капелан Андрій Ковальов, є лікарі, підприємці, вчителі.

«Дуже класна команда, в якій немає чиновників і діючих депутатів. Люди з досвідом, компетентні і з реального сектору економіки!», – підкреслив він.

По області список «ЄС» очолив комбриг 30-ої бригади ЗСУ Іван Гараз. Зараз він захищає Україну на передовій на Луганщині. Крім нього, в команду увійшли Петро Рудь, голова обласної організації партії «ЄС» у Житомирській області Олександр Рабінович, операційний директор підприємства «Житомирські ласощі» Тетяна Нікітіч, директор дитячої лікарні Юрій Довгополий.

За словами Зубка, «це підприємці, які працюють серед людей і добре знають їхні потреби. «І найголовніше, вони отримують представницькі мандати, щоб підтримати і реалізувати програму, яка спрямована на людей», – наголосив Геннадій Зубко.

Будьте першим, хто прокоментував "Команда «ЄС» сформована з тих, хто на перше місце ставить турботу про людей – Геннадій Зубко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*