Командувач ОС ЗСУ: рівень воєнної загрози з боку Білорусі поступово зростає

З боку сусідньої Білорусі поступово зростає ризик воєнної загрози. Про це повідомив Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв..

За словами Наєва, наразі на території Білорусі зосереджені друга мотострілецька дивізія першої танкової армії та авіаційне угрупування, в складі якого є новітні зразки авіації повітряно-космічних сил збройних сил рф.

До того ж там розміщені підрозділи, які мають рна озброєнні оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер” з балістичними ракетами. Їх російські терористи приготували для бомбардування території України.

За словами Командувача об’єднаних сил, цього потенціалу, наразі, достатньо, аби створити загрозу Україні та провести тактичні дії. Однак, українські військові щоденно моніторять та аналізують ситуацію, уважно стежачи за озброєнням, що перекидається з боку рф.

Рівень воєнної загрози поступово зростає, але ми також вживаємо адекватних заходів. Крім цього, Генеральним штабом ЗСУ передбачене значне нарощування угруповань у разі істотного зростання сил та засобів з протилежного боку”,

— підкреслив Наєв.

Нагадаємо, що вчора обговорити вступ у війну з Україною білорусі прилітали до Мінську міністр оборони рф та очільник кремля.

Будьте першим, хто прокоментував "Командувач ОС ЗСУ: рівень воєнної загрози з боку Білорусі поступово зростає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*