Корбана не впускають в Україну, бо в нього немає громадянства | Times ZT

Корбана не впускають в Україну, бо в нього немає громадянства

У бізнесмена та голови штабу Територіальної оборони Дніпра Геннадія Корбана на кордоні забрали український паспорт. Повідомляється, що під час його повернення в Україну, під час перетину кордону прибули представники СБУ, НАБУ і ДБР та вилучили його паспорт. Причина – Корбана позбавили громадянства, передає «Бабель».

Ще 20 липня кілька українських ЗМІ, посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах, Офісі президента та керівництві фракції «Слуга народу», повідомили, що президент може підписати указ про те, щоб позбавити громадянства голову штабу Територіальнї оборони Дніпра Геннадія Корбана, нардепа Вадима Рабіновича й олігарха Ігоря Коломойського. 

Наразі ця інформація офіційно не підтверджена, проте вже сьогодні Корбана не впускають в Україну під приводом відсутності громадянства. 

«Я не можу тепер в’їхати по жодному документу: ні по військовому квитку, ні по “Дії”, ніяк. По суті, застряг тут у прикордонній зоні. Адвокати зараз розбираються, бо незрозуміло, за яким документом, наприклад, я можу повернутися назад до Польщі», – прокоментував ситуацію він.

Нагадаємо, Зеленський усунув з посади генпрокурорку та голову СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Корбана не впускають в Україну, бо в нього немає громадянства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*