Кордон України з білоруссю під надійною охороною: для захисту Полісся сформовано нові бригади

Від початку війни багато що змінилося. За останній рік українці довели, що ми мужня сильна згуртована нація. І якщо ще рік тому, через надмірну довіру та необережність, ми дозволили ворогу перетнути наш кордон, то сьогодні ми впевнено гонимо його з нашої землі.

Досвід був важким, але уроки взято до уваги. І вже сьогодні можна впевнено сказати, що знову зайти з білорусі ворог не зможе. Полісся тримає оборону: облаштовуються фортифікаційні споруди, мінуються підходи, створюються нові потужні бригади захисту. Так лише поліський прикордонний регіон цього року підкриплено двома новими бригадами: 13 окремою єгерською бригадою та 88 окремою механізованою бригадою.

Поки сама білорусь загрози для України не несе, однак її союзництво з росією дозволяє російським військам почуватися на території сусідньої держави неначе в себе дома. Для України це є потенційною загрозою повноцінного військового вторгнення, враховуючи постійні диверсійні операції росіян.

Саме тому для захисту північного кордону наразі формується військове з’єднання, яке зможе фахово протистояти цим викликам у лісовій та болотистій місцевості, вести боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами та  іншими збройними формуваннями агресора.

Нові бригади комплектуються військовослужбовцями контрактної служби та мобілізованими, які мають досвід бойових дій або цивільна діяльність яких споріднена зі специфікою бригади. Зокрема, мисливцями, єгерями, співробітниками лісових господарств. Кістяк вже сформований з офіцерів та сержантів Сил спеціальних операцій, військової розвідки та операторів БПЛА.

Наразі бригади вже проходять бойове злагодження, готуючись відбити можливий наступ з Півночі, тим самим підсилюючи Поліський район оборони.

На озброєння бригад продовжує надходити озброєння від союзників.

Днями Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв зазначив, що наші війська повністю готові для відбиття нападу з території білорусі у випадку, якщо ворог вирішить піти в наступ.

Попри заяви білоруського самопроголошеного президента, Україна ніколи не готувала і не готує напад на білорусь. Однак українці точно не допустять повторення подій у лютому 2022 року.

Поповнити сили новостворених бригад можна приєднавшись до 13 окремої єгерської бригади та 88 окремої механізованої бригади. Для цього потрібно звернутися до адміністраторів групи у facebook та заповнити гугл-анкету, яку вам відправлять адміністратори.

Ця стаття доступна також російською

Будьте першим, хто прокоментував "Кордон України з білоруссю під надійною охороною: для захисту Полісся сформовано нові бригади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*