Королівський бал та африканський реп: 100-літній ювілей святкує Житомирський державний університет (ФОТО) | Times ZT

Королівський бал та африканський реп: 100-літній ювілей святкує Житомирський державний університет (ФОТО)

Вчора, 16 жовтня, відбувся святковий концерт з нагоди 100-літнього ювілею Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Житомирський державний університет імені Івана Франка — це заклад з власною історією та традиціями, який пройшов шлях від Волинського педагогічного інституту (першого вищого навчального закладу Поліського краю) до Житомирського державного університету — лідера класичної освіти в Поліському регіоні.

Свій день народження університет святкував у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги. На святкування завітали працівники та студенти ЖДУ, випускники, ветерани, гості з інших закладів освіти та управління. Також на святкову подію завітав попередній ректор Петро Саух, якого працівники університету зустріли бурхливими оплесками та теплими обіймами.

Ректор Житомирського державного університету Галина Киричук, яка сама раніше навчалася та здобувала тут освіту, тоді ще в Житомирському державно педагогічному інституті імені Івана Франка обіцяє, що університет буде гідно писати історію нашого краю:

«Наш заклад почав свою славетну історію 1919 року Волинським вчительським інститутом і продовжує її, гідно несучи ім’я Житомирського державного університету імені Івана Франка. А славетне ім’я нашого університету зробили саме працівники університету та випускники, які сьогодні гідно несуть ім’я випускника-Франківця в світі. Наш заклад бережно зберігає всі традиції попередніх поколінь і обіцяє їх примножувати». 

Вітали святковим концертом ЖДУ ім. Івана Франка заслужені діячі мистецтва з республіки Польща, викладачі університету Наталя Трапкіна та Микола Нагірняк, студенти Ольга Пушма та Вадим Маєвський, учасники центру танцю «Аванте» з королівським балом, та студент з республіки Конго Озізі, який зачитав реп про життя.

Більше фото тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Королівський бал та африканський реп: 100-літній ювілей святкує Житомирський державний університет (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*