Коронавірус вже в Києві — тепер офіційно | Times ZT

Коронавірус вже в Києві — тепер офіційно

Сьогодні, 27 січня, у соціальній мережі Facebook Київський міський лабораторний центр МОЗ України повідомив про один офіційно зареєстрований випадок захворювання на коронавірус в столиці.

Про це у МОЗ дізнались під час превірки зразків для дослідження на грип. 

«За епідсезон 2019-2020 рр. закладами охорони здоров’я, які здійснюють дозорний епідеміологічний нагляд за хворими на грипоподібні захворювання (ГПЗ) та тяжкі ГРІ (ТГРІ), доставлено до вірусологічної лабораторії ДУ „КМЛЦ МОЗ України“ 73 зразки для дослідження на грип. За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР, отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) — 3, грип А нетипований — 1, грип В — 3, аденовірус- 2, бокавірус — 1, короновірус- 1 та риновірус- 1», — йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що за чотири тижні з початку 2020 року в Україні було зареєстровано 10 920 хворих на грип та ГРВІ. Порівняно з попереднім тижнем, захворюваність зросла на 19%.

З початку епідсезону щеплено проти грипу 50972 особи, у тому числі із групи медичного ризику — 4265, епідемічного ризику — 11045 та інших осіб — 35662.

Епіднагляд за грипом та ГРІ продовжується.

Нагадаємо, що сьогодні міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька зазначала, що в Україні поки не підтвердився жоден випадок захворювання китайським коронавірусом.

Будьте першим, хто прокоментував "Коронавірус вже в Києві — тепер офіційно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*