IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

Still1212 00000 1 777x437 - Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

66-та чергова сесія у Бердичівській міськраді пройшла відносно лаконічно та без суперечок. Близько 50 питань народні обранці Бердичева здебільшого одноголосно підтримали, лише дехто від голосування рідко утримувався чи був проти. Артем Кашпірук і Тетяна Домбровська заявили про вихід із фракції «Самопоміч». Наталя Онуфрієнко зазначила, що отримала ряд скарг і нарікань від одиноких мам про припинення отримання соцвиплат. Та в міськраді наголошують: програма державна, місто тут ні до чого.

Директор КМП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова розповіла про стан захворюваності на короновірус у місті: «Всього зареєстровано і підтверджено випадків короновірусної інфекції 114, із них 104 пацієнти вже одужали. На сьогодні під наглядом сімейного лікаря знаходиться 4 пацієнтів з підтвердженим діагнозом і на стаціонарному лікуванні є 3 пацієнта, 1 з них – житель Ружинського району, а двоє з Бердичева. Ті пацієнти, які лікуються у нас, стан їх середньої важкості, вони не потребують кисню. Лікування хворих в інфекційному відділенні є безкоштовним, вони забезпечені повністю лікарськими засобами, покращеним харчуванням. Зараз у нас ситуація стабільна. Але розпочинали ми з великої кількості пацієнтів з підтвердженим діагнозом «ковід». У нас інфіковано всього 30 медичних працівників. На сьогодні по області 275 медпрацівників захворіли на короновірус. Із них по Житомиру 114. На другому місці знаходиться Житомирський район, в них зареєстровано 44 хворі медичні працівники. Третє місце в нас – 30 пацієнтів і в Коростені – 29 медиків. Важливим для нас є наявність апарату імуно-ферметного аналізатора, який допомагає діагностувати і визначає алгоритм, куди пацієнта госпіталізувати. Щоденно проводиться понад 90 таких обстежень».

Still1212 00001 2 300x169 - Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

З її слів, медикам виплатили всі передбачені Національною службою здоров’я доплати за роботу з хворими на короновірус.

Лариса Бабікова закликає бердичівлян носити маски у місцях скупчення людей і не забувати частіше мити руки.

Still1212 00002 300x169 - Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

Під час сесії депутати затвердили 146 адміністративних послуг, які надаються центром надання адмінпослуг виконавчого комітету.

Остаточно визначились і з виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами. Це переможець конкурсу – товариство з обмеженою відповідальністю «Полісся Екосфера». Окрім вивезення та захоронення побутових відходів товариство буде утримувати та обслуговувати міське сміттєзвалище на Чуднівській.

Надали депутати дозвіл на знесення нежитлових приміщень на Європейській 30/2, площею 25,6 метрів квадратних.

Still1212 00003 300x169 - Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

Також на сесії затвердили перелік додаткових платних послуг від міської комунальної аварійно-рятувальної служби.

Серед них – монтаж зовнішніх інженерних мереж, монтаж автономних систем опалення, вентиляцій та кондиціонування повітря; зрізування дерев у важкодоступних місцях, очищення від льоду і снігу дахів, відкачування води тощо.

Still1212 00004 300x169 - Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)

На завершення депутатам повідомили: народний депутат Богдан Кицак таки хоче зустрітись із депутатами Бердичева.

Зустріч планується на їхній території в міськраді 20-го липня о 9 ранку. Щоб не забути, дехто навіть записує це у блокнот, бо, кажуть, давно чекали цієї зустрічі.Будьте першим, хто прокоментував "Короновірус, платні послуги комунальників, вихід з депутатської фракції: 66 міська сесія у Бердичеві (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*