Коростенка звинувачує п`яного "слугу народу" у жорстокому побитті, у партії нардепа відстоюють (ФОТО) | Times ZT

Коростенка звинувачує п`яного “слугу народу” у жорстокому побитті, у партії нардепа відстоюють (ФОТО)

Згідно інформації, яку жителька районного центру оприлюднила в соцмережі, інцидент трапився 7 серпня.

Про це Анна Плескач написала на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

“Коли я з друзями йшла додому на нас з погрозами накинувся помітно п’яний чоловік. Він стверджував, що йому не подобається, що ми тут знаходимося. Коли я проходила повз нього він намагається мене схопити за руку, я його руку відштовхую. Він хапає мене за потилицю. Я намагаюся втриматися, щоб не впасти, у мене підвертається нога, а він ще й штовхає мене в груди і я падаю. Аби не допустити нагнітати конфлікту, ми вирішили не звертати на нього увагу і просто піти далі. Але він з матами продовжив переслідування і накинувся на мене з кулаками. Хлопці його відтягують, просять піти, він все одно лізе до мене. Спочатку він збоку намагається вхопитися, але хлопець між нами стояв і у нього не вийшло. Він з іншого боку бере, хапає мене за волосся. І тягне за сережку, він вириває мені повністю мочку вуха, зриває сережку, шлею сумки зриває і починає мене моєї ж сумкою бити. Телефон випав і він розтоптав його повністю. І коли хлопці його відтягують, він бере цю сумку повертаэться і прискорюючи хід, йде. У мене вся кофта в крові, вухо повністю розірвано. Я розумію що сумки нема, а там мої документи. Добре, що товариш наздогнав його і забрав сумку…”, – йдеться в тексті публікації.


Наостанок жінка зазначила, що звернулася до поліції, аби та провела розслідування за фактом нападу.

Натомість зазначимо, що президентська партія свого представника відстоює та оприлюднила зовсім іншу версію, де саме депутат піддався нападу через свою діяльність. Зазначається також, що народний обранець наразі перебуває в лікарні у досить тяжкому стані:

Обставини та деталі інциденту з`ясовують правоохоронні органи.

Нагадаємо, що у Житомирі водій “Ауді” побив інспектора з паркування за те, що той виписав йому штраф

Будьте першим, хто прокоментував "Коростенка звинувачує п`яного “слугу народу” у жорстокому побитті, у партії нардепа відстоюють (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*