Кожен житомирянин може допомогти евакуйованим із зони бойових дій

У складний для країни час навіть найменша допомога рятує чиєсь життя. Кожен може долучитися до благодійної ініціативи «Подаруйте набір турботи» та до 15 липня «підвісити» продуктові та гігієнічні набори гуманітарної допомоги для родин, які евакуювалися із зон бойових дій.

«Подаруй набір турботи» – можливість придбати набори із базовими харчовими продуктами та засобами гігієни для внутрішньо-переміщених осіб, постраждалих від війни. Міжнародна благодійна організація Caritas Ukraine розподілить «підвішені» українцями набори між десятьма регіональними осередками, де нині перебуває найбільше постраждалих від російського вторгнення. У цьому переліку є й Благодійний фонд «Карітас-Житомир». Тому кожен житель Житомирщини може допомогти евакуйованим із зони бойових дій.

Подарувати «набори турботи» можна за посиланням: s.rozetka.ua/IkkVG3t Аби долучитися до ініціативи необхідно обрати один або декілька таких наборів та осередок Карітасу України, після чого оплатити замовлення онлайн.

Проєктом передбачено два види гуманітарної допомоги для ВПО:

продуктові (у складі: каші, консерви, гарячі напої, смаколики);

гігієнічні (засоби для гоління та жіночої гігієни, душу, миття посуду).

«Набори турботи» будуть розподілені по десятьох регіональних центрах Карітасу України у Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Івано-Франківську, Дрогобичі, Коломиї, Чернівцях, Києві, Житомирі. На наборах розміщуватимуться наліпки з побажаннями від українців. Кожен, хто хоче висловити підтримку постраждалим родинам, може залишати побажання у коментарях на сторінках організаторів у Facebook та Instagram.

Благодійний фонд «Картіас-Житомир» вдячний всім, хто підтримає ініціативу та доставить набори продуктів та засобів гігієни для внутрішньо-переміщених осіб на території Житомирської області.

Війна триває, і внутрішньо переміщеним особам необхідна наша турбота та підтримка. Крокуємо до перемоги разом шляхом спільних добрих справ!

Будьте першим, хто прокоментував "Кожен житомирянин може допомогти евакуйованим із зони бойових дій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*