КП «Житомирводоканал» заробив 30 мільйонів «віртуальних» гривень | Times ZT

КП «Житомирводоканал» заробив 30 мільйонів «віртуальних» гривень

17 квітня, під час засідання виконавчого комітету керівник КП «Житомирводоканал» звітував про неймовірний ріст прибутку підприємства. За плановими показниками, підприємство повинно було отримати збиток в розмірі 35 мільйонів, а в кінцевому результаті вийшов прибуток в 2 мільйони гривень. Тобто підприємство отримало замість запланованого збитку по факту прибуток у розмірі 33 млн., який перебуває на казначейських рахунках. Поки що цей прибуток, за словами міського голови та голови підприємства, є «віртуальним».

«Є позитивна динаміка збільшення прибутку, при цьому суттєво зменшені витрати. За березень ми зменшили витрати на 17%, в середньому 12-15% в рік», — доповів Андрій Нікітін, директор КП «Житомирводоканал».

Продовжуються роботи по реалізації проекту від Світового банку. На цей тиждень вже заплановані роботи по реконструкції мереж.

«На цьому тижні розпочнеться робота по заміні мереж, це інвестиція Світового банку. Безпосередньо на наступному тижні розпочнеться будівництво майданчиків для очисних споруд та каналізацій», — повідомив Нікітін.

  • 8
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "КП «Житомирводоканал» заробив 30 мільйонів «віртуальних» гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*