Країни ЄС масово зупиняють використання вакцин AstraZeneca

Використання вакцини, яка була розроблена компанією AstraZeneca спільно з фахівцями Університету Оксфорд, вже призупинили у Німеччині, Італії, Франції, Іспанії та Індонезії.

Вказану інформацію заявив представник міністерства охорони здоров’я Німеччини, президент Франції, а також в агентстві з медзасобів Італії, – передає “ЄП”, посилаючись на Spiegel і Reuters.

Згідно наявної інформації, у Франції та Італії рішення щодо зупинки вакцинації препаратом AstraZeneca було прийнято після відповідного рішення Німеччини.

При цьому, у Федеральному міністерстві охорони здоров’я Німеччині заявили, що призупинення вакцинації впровадили згідно рекомендацій фахівців Інституту Пауля Ерліха (PEI), які прийшли до висновку, що після щеплень у добровольців спостерігається розвиток тромбів, тож потрібні додаткові дослідження.

Попередньо проведення щеплень призупинили на два тижні.

Індонезія теж відклала вакцинацію в очікуванні відповіді ВООЗ в зв’язку з побоюваннями через тромбів, повідомляє міністр охорони здоров’я країни.

А ми відзначимо, що напередодні ряд країн вже призупинили вакцинацію за допомогою препарату AstraZeneca, але інформація щодо утворення тромбів поки що не доведена.

Нагадаємо, що на вихідних вакцинація від коронавірусу сповільнилася, на Житомирщині щеплень взагалі не проводили

Будьте першим, хто прокоментував "Країни ЄС масово зупиняють використання вакцин AstraZeneca"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*