Троє вчителів з Житомирської області увійшли до півфіналу премії кращих педагогів України

Троє вчителів із Житомирської області до ТОП-50 премії Global Teacher Prize Ukraine та отримали можливість позмагатися з кращими вчителями всієї країни, – інформує Житомирська ОДА.

Претендентками на перемогу стали Оксана Андрійчук з Новограда-Волинського (ліцей № 11 – Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура); Тетяна Бойко з Бердичева («Школа-гімназія-ліцей» № 10 – вчитель молодших класів); та Галина Слинчук з Лугин (Лугинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – вчитель англійської мови).

Під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевіряли три людини (асесори) у різних містах України. Тепер 31 серпня стануть відомі імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Львові, де на них чекатимуть нові знайомства, робота в командах, розваги та презентації, під час яких члени журі оберуть переможця та оголосять його 6 жовтня.

Довідково: Global Teacher Prize Ukraine-2018 – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано фондом Varkey GEMS Foundation, щоб підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

TIMES.ZT

Будьте першим, хто прокоментував "Троє вчителів з Житомирської області увійшли до півфіналу премії кращих педагогів України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*