Кредити онлайн з поганою історією: що робити? Р

Погана кредитна історія є наслідком невчасних платежів по кредитах. Якщо кредит ще не закритий, положення можна виправити, якщо вийти на графік погашення кредиту, і до закінчення дії кредитного договору повністю розрахуватися за кредитом, включаючи відсотки, що набігли. Звертаючись до банку за кредитом вперше в своєму житті, позичальник має чисту кредитну історію (КІ), яку він надалі буде писати, повертаючи або не повертаючи кредити. Це треба розуміти і враховувати, адже кредит з поганою кредитною історією отримати дуже складно, а іноді, взагалі неможливо.

Звідки береться погана кредитна історія

Найпоширеніша причина поганої кредитної історії – несвоєчасне погашення раніше оформлених кредитів. Причини можуть бути різними, але, за великим рахунком, вони мало цікавлять фінансові організації, яким важливо отримати назад свої гроші та ще з відсотками, які прописані в кредитному договорі.

Погана кредитна історія може бути різною. Одна справа, якщо позичальник допустив прострочення по виплаті кредиту, але при цьому не переховувався від кредитора, йшов на контакт, домовлявся про реструктуризацію своєї заборгованості. І зовсім інша справа, якщо банку довелося розшукувати недбайливого позичальника або стягувати непогашений кредит через суд. В такому випадку, кредитну історію виправити практично неможливо, і сподіватися отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією не варто.

Де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією

Ситуація на ринку кредитування зазнала суттєвих змін з появою мікрофінансових організацій (МФО), які пред’являють куди як більш лояльні вимоги до позичальників на отримання кредиту. Отримати кредит в МФО з поганою кредитною історією цілком реально. Не можна сказати, що це можливо зробити в будь-який з існуючих в МФО, але на ринку мікрокредитування працюють організації, що належать максимально лояльно до своїх клієнтів.

Нюанс полягає в тому, що відомості про кредитну історію в бюро КІ, зазвичай зберігаються за останні 10 років. Тобто, недбайливий позичальник, який допустив прострочення по взятому кредиту, через 10 років стане «білим», якщо за цей період він не набереться нових невиплачених кредитів. Однак, деякі фінансові організації беруть до уваги фінансову діяльність клієнта лише за останні 2-3 роки. Якщо за цей час потенційний позичальник не «проштрафився», у нього є шанс на отримання кредиту в МФО.

Кредит онлайн з поганою історією можна з високою часткою ймовірності отримати в таких популярних українських МФО, як:

  • Швидко Гроші (тут можна отримати кредитні гроші готівкою)
  • Ваша Готівочка
  • МістерКєш
  • Глобал Кредит
  • ССлоан

Даний перелік МФО, в яких можна отримати кредит з поганою кредитною історією, неповний. Ринок мікрокредитування досить динамічний, на ньому щомісяця з’являються нові гравці, конкуренція зростає, що тільки на руку потенційному клієнтові, оскільки, в прагненні отримати свого клієнта МФО все більше і більше знижують планку вимог до позичальників.

Будьте першим, хто прокоментував "Кредити онлайн з поганою історією: що робити?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*