Крига та ожеледь: погода спричинила у Житомирі черговий колапс

Відучора на Житомирщину повернулася зима. Сніг та мінусові температури на сьогоднішній ранок спричинили в регіоні справжній колапс. У Житомирській міській раді стверджують, що на дорогах обласного центру комунальники працювали усю ніч, а зранку взялися і за тротуари.

З 5-ї та 6-ї ранку поновили роботу з прибирання тротуарів підрядні організації та КП«»УАШ». Застосувують протиожеледні засоби, працює спецтехніка.

В управлінні транспорту зазначають: спецтехніка на дорогах міста працювала упродовж ночі. Магістралі та шляхопроводи посипалися сумішшю піску та солі“,

– повідомляють у ЖМР.

Однак житомиряни з цим не погоджуються, стверджуючи, що дороги посипані лише в центрі, та й то не всі, а в спальних районах роботи комунальників і взгалі не видно. Тротуари подекуди становлять реальну небезпеку: більшість так і лишилися непочищеними, а багато і досі не посипані.

Разом з тим, погодні умови знову погіршуються. Зрідка пролітає сніг. Відтак, якщо інтенсивність роботи комунальних служб не зміниться, надвечір на житомирян очікує суцільна ковзанка.

Будьте першим, хто прокоментував "Крига та ожеледь: погода спричинила у Житомирі черговий колапс"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*