Кум бункерного лідера та державний зрадник медведчук створив на росії антиукраїнську ГО “Другая Украина”

Кум бункерного лідера та державний зрадник медведчук створив на росії антиукраїнську ГО "Другая Украина"

Днями на росії було зареєстровано нову громадську організацію “Другая Украина”. Очолили черговий ідіотський антидержавний проект два зрадники України: кум кремлівського диктатора Віктор Медведчук та прокремлівський пропагандист Денис Жарких. Про це повідомили журналісти проекту «Схеми» з посиланням на дані реєстру юридичних осіб РФ.

Організація вже проводить на росії антиукраїнську діяльність. Зокрема, 19 липня відомі зрадники організували на москві круглий стіл «Українська русофобія: витоки та механізми подолання».

Цікаво, що організація не є політичною партією, а відтак не може брати участі у виборах до місцевих рад чи до державної думи рф.

За даними журналістів «Схем», ГО «Другая Украина» стала своєрідним об`єднанням втікачів з України: політичних коментаторів з уже закритих проросійських телеканалів, депутатів місцевих рад від ОПЗЖ і обвинувачених у державній зраді і сепаратизмі політтехнологів. Таким чином довкола проєкту медведчука зібралися усі ті, хто і тут не потрібен, і там собі хлібного місця не знайшов.

Будьте першим, хто прокоментував "Кум бункерного лідера та державний зрадник медведчук створив на росії антиукраїнську ГО “Другая Украина”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*