Купа сміття посеред двору: на Площі Польовій вже півроку смердить «нічий» смітник (ФОТО)

Біля сімейного гуртожитку на Площі Польовій 7, навпроти музичної школи № 5 вже довгий час знаходиться купа сміття, яка продовжує розростатись. Вона складається як із будматеріалів, так і побутових відходів, пластику, сміттєвих пакетів. Жителі гуртожитку скаржаться на неприємний запах від цього несанкціонованого сміттєзвалища.

Як повідомляє працівниця ЖЕКу № 10:

«Це сміття не на нашій території і ми не можемо його вивезти, ми зараз лише вивозимо гілля і листя. Взагалі, сміття лежить тут більше, ніж півроку. Спочатку воно було прикрито з трьох сторін огорожею, але і її забрали декілька днів тому, хто і для чого, я не знаю. Ще навіть минулого літа тут лежали лише будматеріали, але люди бачили, що їх не вивозять довгий час, і почали кидати вже своє сміття зверху. Один кинув, а інші повторили, і вийшов смітник посеред двору. Для того, щоб сміття вивезли, жителі гуртожитку повинні телефонувати в органи, до яких ця територія прикріплена і вимагати негайної його розчистки».

Приблизно в 50 метрах від несанкціонованого сміттєзвалища є баки для сміття, вони чисті, біля них прибирають, а ця купа сміття місяцями продовжує лежати біля житлового будинку і з кожним днем стає все більшою і більшою. 

Аліна Харченко

Будьте першим, хто прокоментував "Купа сміття посеред двору: на Площі Польовій вже півроку смердить «нічий» смітник (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*