Кишкова інфекція та трупи посеред вулиці: жахи Маріуполя | Times ZT

Кишкова інфекція та трупи посеред вулиці: жахи Маріуполя

У Маріуполі ситуація стає дедалі гіршою. Так, речник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що в місті посеред вулиці можуть лежати трупи, яким декілька місяців. Також підтверджено 17 випадків гострої кишкової інфекції, особливо – серед дітей.

«На перехресті вул. Ломізова та Азовстальської досі на вулиці лежать два трупи цивільних, запаковані в пластикові пакети. Пакети розривають бродячі собаки, розтаскуючи частини тіл по району. На звернення мешканців окупаційна влада відмовляється реагувати та проводити поховання, відповідаючи «кому треба хай той і поховає», – каже Андрющенко.

Також окупанти зробили каталог, де 3-4 тисячі фотографій трупів, і пропонують родичам загиблих шукати їх по цьому «каталогу смерті».

Окрім цього, в Маріуполі підтверджено 17 випадків гострої кишкової інфекції. З 23 обстежених на минулому тижні, половина – діти. Окупанти вказують причину розповсюдження – через їжу. Маріупольців закликають кип’ятити воду, не вживати прострочені продукти та мити руки. 

Дедалі росіяни намагаються зносити будинки без попередження, часу на виїзд та заміни житла. Людей женуть просто на вулицю, ховаючи та розкрадаючи майно. Зараз основний район такої зачистки – Лівобережний. 

Нагадаємо, Червоний Хрест не гарантував безпеку військових з «Азовсталі».

Будьте першим, хто прокоментував "Кишкова інфекція та трупи посеред вулиці: жахи Маріуполя"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*