Китай виступив проти озброєння України

Китай виступив проти озброєння України

Заступник постійного представника Китаю при ООН Ґен Шуан заявив, що війну в Україні краще закінчити шляхом переговорів, а не за допомогою зброї. Про це він сказав на засіданні Ради безпеки ООН.

«Криза в Україні продовжує затягуватися, і війна забрала занадто багато жертв. Продовження постачання зброї на поле бою лише посилить ризик загострення кризи та не сприятиме охолодженню ситуації і досягненню припинення вогню для закінчення війни. Краще закінчити війну шляхом переговорів, ніж за допомогою зброї», -зазначив Шуан.

Він закликав усі зацікавлені сторони активізувати дипломатичні зусилля для припинення вогню і бойових дій: «Китай не є стороною кризи і не бере участі в конфлікті, він не надавав смертоносну зброю або обладнання жодній зі сторін конфлікту, не користувався і не користуватиметься цим».

Заступник постійного представника зазначив, що вони виступають за своєчасне скликання міжнародної конференції, схваленої росією та Україною, з рівною участю всіх сторін, для обговорення всіх варіантів миру на справедливій основі.

Нагадаємо, кремль відправляє на війну проти України війська Тихоокеанського флоту.

Будьте першим, хто прокоментував "Китай виступив проти озброєння України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*