Китайські дорожники “забили” на ремонт об`їзної: Укравтодор розірвав контракт з компанією (ВІДЕО)

Рішення щодо розірвання угоди було прийняте через порушення умов контракту.

Нову 22-кілометрову бетонну ділянку траси “Київ-Чоп” будували кілька років поспіль. Починаючи з середини 2018-го року, відповідно до замовлення “Укравтодору” (САД в Житомирській області), китайська компанія “SINOHYDRO” проводила капітальну реконструкцію північної об’їзної дороги Житомира (ділянка траси М-06 Київ-Чоп, ділянка 129-151 кілометри.).

Метою будівництва є облаштування бетонної дороги 1-ї категорії з десятьма мостами (пішохідні і автомобільні мости та розв’язки) на ній.

На сьогоднішній день будівництво полотна повністю припинено, адже Укравтодор розірвав угоди з китайським підрядником через низький темп роботи працівників компанії, низьку якість та відмову китайців виправляти неякісний результат робіт.

Якщо розглянути один з конкретних прикладів робочого браку —  то церуйнуванням цементобетонного покриття на ділянці. Згідно висновків  компанії технагляду руйнування виникли внаслідок недотримання підрядником методології проведення будівельних робіт. Також технаглядом було виявлено й низку інших порушень облаштування асфальту, будівництво штучних споруд та інше. 

Ці та інші випадки змусили Укравтодор розірвати угоди з китайцями.

Більше на відео:

Нагадаємо, як китайці будували в Житомирі бетонну об’ їзну дорогу: вигляд з висоти.


Будьте першим, хто прокоментував "Китайські дорожники “забили” на ремонт об`їзної: Укравтодор розірвав контракт з компанією (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*