«Ланцюг милосердя» у Житомирі: бійці АТО долучилися до здачі крові для онкохворих дітей

Під час відзначення 100-річчя Соборності України житомиряни долучилися до всеукраїнської акції «Ланцюг милосердя», яку започаткували щоб допомогти онкохворим дітям.

Здати кров для маленьких українців, які цього життєво потребують, прийшли майже 20 житомирян. Серед них військові, учасники АТО, активісти та звичайні жителі міста.

«Участь в акції взяли 14 житомирян. Ми розуміємо, що організаційно усі об 11 годині  здати кров не змогли б. У кожної людини є свої справи, тому здачу та реєстрацію ми розпочали о 8:30. Багато хлопців, воїнів АТО мали бажання здати кров, але за певними критеріями не змогли це зробити: травми, хвороби. Низький уклін їм за їхнє бажання, прагнення щиро чимось допомогти. Ми прагнемо залучати все більше людей. У подальшому будемо проводити комунікативну форму спілкування з керівництвом наших житомирських вузів, з представниками влади», – розповів координатор акції у Житомирі Олександр Громов.

Крім Житомира у всеукраїнській акції взяли участь представники 12 областей України. Зокрема, Івано-Франківськ, Ужгород, Запоріжжя, Харків, Львів, Київ, Вінниця, Луцьк, Рівне, Чернівці та Дніпро.

«Було мало часу для організації. Люди святкували і пасивність була велика. Але були регіони, які самі дзвонили, що вони хочуть долучитися. Запитували чи їхня область вже долучилася, серед таких областей є і Житомир, який сам відгукнувся. Це було приємно, що люди об’єднуються», – розповіла організаторка проекту Ірина Кравець-Дирда.

Анастасія РАЗУМЄЙ

Будьте першим, хто прокоментував "«Ланцюг милосердя» у Житомирі: бійці АТО долучилися до здачі крові для онкохворих дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*