Лайфхак, що не працює: миємо мікрохвильовку «без зусиль» (ФОТО), (ВІДЕО)

Генеральне прибирання в будинку чи квартирі завжди дуже виснажує, особливо якщо доводиться відмивати все до блиску перед важливою подією або ж приїздом «коханої» свекрухи. Тому нерідко господині й господарі шукають легших методів для боротьби із застарілими плямами від жиру та присохлих залишків їжі. 

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці я теж вирішила погуглити, аби знайти круті лайфхаки для швидкого та ефективного прибирання. Зокрема, потрібно було відмити мікрохвильову піч. І знаєте, натрапила на «ну дуже» корисний лайфхак, в якому обіцяли всього за 3 хвилини досягти ідеальної чистоти у мікрохвильовці.

Його суть була такою: «Необхідно гарненько намочити і намилити ганчірку для посуду (щоб вода з неї капала), помістити її в мікрохвильовку, після чого поставити таймер печі приблизно на 3 хвилини. Не відходьте далеко, дочекайтеся, поки в мікрохвильовці з’явиться пар і вимкніть її. Візьміть ганчірку з печі (акуратно, вона може бути дуже гарячою) і протріть мікрохвильовку зсередини. Секрет цього лайфхаку полягає в тому, що водяна пара розм’якшить засохлі частинки їжі і їх можна було легше видалити із внутрішньої поверхні печі».

А головне — використання цього лайфхаку обіцяє, що ви не докладете жодних зайвих зусиль та навіть не знадобиться дротик для миття посуду, аби віддерти усі ті плями та бруд. Результат звичайно був не таким блискучим. Мало того, що від випаровування води та мильного засобу на цілу кухню рознеслись «фантастичні» аромати, так ще й довелось відмивати мікрохвильовку дротиком для миття посуду. Тому такий лайфхак не тільки не допоміг мені пришвидшити роботу, а ще й завдав незручностей через запах, що утворився від випаровування. 

ДО

ПІСЛЯ

Будьте першим, хто прокоментував "Лайфхак, що не працює: миємо мікрохвильовку «без зусиль» (ФОТО), (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*