«Лазерне шоу, артисти, ярмарки, квести, екскурсії»: на Житомирщині три дні з розмахом святкуватимуть 150-річчя Лесі Українки | Times ZT

«Лазерне шоу, артисти, ярмарки, квести, екскурсії»: на Житомирщині три дні з розмахом святкуватимуть 150-річчя Лесі Українки

2021 рік на Житомирщині оголошено роком Лесі Українки. В рамках Міжнародного фестивалю літератури і мистецтва «Лесині джерела» відзначення 150-річчя поетеси запланували влітку.  Фестиваль проходитиме у Новоград-Волинському три дні, 23-25 липня. Про це повідомили на сайті Житомирської обласної ради. 

«У ці дати Новоград-Волинський готується приймати поважних гостей із різних країн світу. Основні заходи відбудуться у суботу, 24 липня. Програма розрахована на всі вікові категорії. Це різноманітні музичні фестивалі, виставки, ярмарки, квести, тематичні фотозони, театралізовані екскурсії „Лесиними стежками“ за участі акторів молодіжного театру, Всеукраїнський конкурс творчого слова, Всеукраїнський конкурс автентичного співу „Животоки“, відзначення лауреатів Премії Лесі Українки, свято родинних традицій у Музеї родини Косачів, численні заходи для дітей та святкова хода. Також у програмі концерт за участі хедлайнера свята, відомого українського гурту, та лазерне шоу», йдеться у повідомленні.

Будьте першим, хто прокоментував "«Лазерне шоу, артисти, ярмарки, квести, екскурсії»: на Житомирщині три дні з розмахом святкуватимуть 150-річчя Лесі Українки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*