Легкоатлети з Житомирщини привезли зі Львова чергові медалі

Бердичівські легкоатлети Дмитро Нікітін та Денис Колбутовський привезли зі Львова друге та третє місця на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту, присвячених пам’яті Олексія Дем’янюка.

18 січня у Львові проходив ХХІ турнір, присвячений пам’яті українського легкоатлета та стрибуна у висоту, чемпіона СРСР, рекордсмена світу за підсумками 1981 року, з особистим рекордом 2.23 м, Олексія Дем’янюка. На змаганнях Житомирщину представляли два легкоатлета Дмитро Нікітін та Денис Колбутовський з Бердичева на чолі з тренером Ігорем Лонським.

Дмитро Нікітін залишив позаду титанів спорту Дмитра Яковенка з Кропивницького та Юрія Кримаренка з Києва, але поступився пермогою стрибуну з м.Кропивницького Олегу Дорощуку, за результатами «перестрибки», та здобув срібло. Це була складна боротьба, адже і Дмитро, і Олег однаково брали висоту. Їм обом підкорилася планка на 2.20 метрах, а от 2. 23 не зумів ніхто перестрибнути, навіть на додатковій четвертій спробі. Тому за правилами стрибків у висоту, планку понизили на 2.21 м. і ця висота підкорилася тільки Олегу Дорощуку.

В результаті 1 місце посів Олег Дорощук — 2.20 м( м. Кропивницький), 2 місце — Дмитро Нікітін (м. Бердичів) — 2.20 м. та 3 місце — Дмитро Яковенко (м. Кропивницький).

Крім цього, бронзу у змаганнях зі стрибків у висоту U18 здобув Денис Колбутовський, з результатом 1.80 м. Його обійшли суперник з Козятину Кирило Луценко, посів 1 місце з результатом 1.95 м, та Дмитро Зуєв з Херсону — 2 місце, результат — 1.90м.

Будьте першим, хто прокоментував "Легкоатлети з Житомирщини привезли зі Львова чергові медалі"