Легкий та продуктивний тиждень: що чекає Знаків Зодіаку з 23-29 січня

Тиждень 23-29 січня має два важливих аспекти: Чорний Місяць у Леві в опозиції з Сонцем у Водолії та Зростаючий Місяць. У цей період можна вдало налагодити довгострокові взаємини та провести успішні операції з документами. Не відкладайте справи на потім. Проявляйте активність та зацікавленість, а також намагайтеся стримувати негативні емоції та не піддаватися спокусам Чорного Місяця.

Що готує новий тиждень 23-29 січня всім Знакам Зодіаку, читайте в детальному гороскопі від «Times.ZT».

Овен

Ви почуватиметесь впевнено в лідерській позиції. При чому, у вашому керуванні не буде деспотизму, скоріше бажання працювати в команді, бути м’яким керівником. Ви побачите, що така ваша поведінка позитивно вплине на роботу, а також на зв’язки з колегами. Втім, ваше бажання досягти швидких результатів може викликати у вас роздратування. Негативні емоції трансформуйте в щось корисне: спорт, хобі, прогулянки. Зараз важливо почати планувати свої фінанси. Ви можете помітити, що багато витрачаєте на непотрібні речі. 

Телець

Ви працюватимете над своїм іміджем і над тим, як вас сприймають оточуючі. Проте важливо вкладатися не лише в зовнішній вигляд та одяг, а і в свій внутрішній світ. Спробуйте познайомитися з собою ближче. Придбайте розвиваючу літературу, підіть на курси по саморозвитку. Духовні практики будуть також корисними. У іншому випадку, можливий негативний сценарій: агресія, зверхність, а також самоствердження за рахунок інших, особливо, якщо ви керівник. Тому контролюйте свої прояви, і пам’ятайте, що наповнення важливіше обкладинки. 

Близнюки 

Вкладайте гроші в свою улюблену діяльність. Якщо це пов’язано з роботою, тоді розширюйте коло клієнтів, створюйте більше нових продуктів. Особливо вдалий період для тих, хто заробляє на творчості. Придбайте інструменти для свого хобі, приділіть йому час. Виявляйте у спілкуванні з людьми щирість, відкритість. Можуть з’явитися люди з минулого, проте не варто відразу кидатися в спілкування. Ймовірно, що ви можете бути корисними у чомусь, тому перш за все, дізнайтеся у чому справа. 

Рак

Якщо ви ще не прописали плани та бажання на 2023 рік, то варто зробити це. Разом із тим, підбийте підсумки першого місяця року. Оцініть, що ви вже зробили, запланували, або почали втілювати. Пам’ятайте, що результат – це поступові кроки, тому не засмучуйтеся, якщо все бажане не з’явилося одразу. Крім того, ви зможете неабияк надихнутися цього тижня, але тільки за умови, якщо ви зміните своє мислення. Спробуйте перевести погляд на те, що хорошого ви маєте, і не концентруватися на поганому та невдачах. 

Лев

У порівнянні з минулим тижнем, ви почуватиметеся значно легше та спокійніше, проте контролюйте, щоб цей стан не перейшов у лінь. Важливо повноцінно відпочивати, але і шукати проєкти чи завдання, які посилюють вашу енергію, додадуть мотивації та дозволять вам зробити ривок вперед. Не бійтеся брати на себе відповідальність. Керівництво оцінить вашу активність та професійність. Проте пам’ятайте йти на компроміси, як у роботі, так і в стосунках. Корисно займатися питаннями здоров’я. 

Діва

Ваша прискіпливість до себе та оточуючих може коштувати вам взаємин з близькими та друзями, тому будьте обережними, підбирайте слова та не починайте конфліктів. Може з’явитися відчуття, неначе все валиться з рук, проте зірки радять не зациклюватися на цьому, а спробувати відпочити, набратися сил та розпочати новий етап: у стосунках, кар’єрі, або реалізації проєкту. Ви знаєте, що вам потрібно, тому проаналізуйте, куди краще за все спрямувати енергію, і приділіть час діяльності. Це наповнить вас і покращить настрій.

Терези

Творчі Терези, чия діяльність пов’язана з дизайном, сферою краси та мистецтвом будуть на піку слави. Ви відчуєте мотивацію, натхнення, виникне бажання зануритися в процес навчання чи роботи з головою. Не сидіть вдома. Спілкуйтеся, знаходьте нових друзів, однодумців, діліться своїми ідеями та баченням. Це покращить вам настрій, а також допоможе знайти нове коло оточення, яке буде подобатися вам та надихати. Не виключено, що самотні представники зустрінуть людину, яка змусить їх почуватися на сьомому небі. Ті хто в парі відчують зближення та запалять вогник у стосунках.

Скорпіон

Ваша енергія на висоті. Все, за що ви беретеся приносить успіх та прибуток. У цей період може з’явитися нове захоплення. Рекомендується зробити на нього ставку, це може бути справа для душі, яка перейде в професійну діяльність. Проте зірки радять зменшити романтичні напливи, адже може потягнути на любовні пригоди з малознайомими людьми, а тих, хто в стосунках – на зраду. Це дія Чорного Місяця, тому перекривайте спокуси роботою або спортом. Успішною буде презентація себе, тому попрацюйте над своїм виглядом, манерою спілкування.

Стрілець

Найкращий час для відряджень та поїздок, як по роботі, так і для відпочинку. Зараз може виникнути бажання переосмислити свої плани на рік. Виявиться, що те, чого ви хотіли, тепер не приносить вам задоволення, тому найкращою ідеєю буде приділити час собі і подумати про майбутнє. Може з’явитися незадоволення собою, на фоні цього можливі суперечки з оточуючими. Рідні та друзі допоможуть вам. Може також з’явитися необхідність адаптуватися до нового міста чи країни. Перший час ви відчуватимете себе не в своїй тарілці, проте згодом це мине. 

Козеріг

У робочих питаннях важливо бути дуже уважними, адже невелика помилка може зіпсувати весь проєкт, тому зірки радять бути більш прискіпливими до дрібниць. Перевіряйте папери, тексти, листи. Також підтримуйте зв’язок із командою, спільна робота не лише виведе проєкт на новий рівень, а і допоможе покращити його за рахунок різних поглядів. Сумніви та тривога, що можуть з’явитися – не найкращі супутники, тому відганяйте від себе негатив, і зосереджуйтеся на тому, що ви маєте та чого хотіли б. Поганий настрій можна легко виправити спортом, прогулянками на природі або приємною компанією. 

Водолій

У цей період ви зможете відчути, що все у ваших руках. Проєкт, над яким ви працюєте виправдає себе у тому випадку, якщо ви працюватимете наполегливо та завзято. Вам може здаватися, що ви заплуталися, а в роботі немає руху, проте це не так. Оцінюйте свою діяльність з точки зору того, наскільки якісно ви працюєте, і ви зрозумієте, що як справжній професіонал, ви робите від себе максимум. Згодом ви отримаєте винагороду у вигляді грошей або вигідної пропозиції. Творчі Водолії стануть популярними.

Риби

Ви зможете впустити в своє життя цікаві та нові події, проте тільки у тому разі, якщо не сидітимете на місці. Ви звикли до того, що безпечно бути в зоні комфорту, проте зірки радять робити все, щоб виходити за рамки. Спілкуйтеся, знайомтеся, цікавтеся, і ви побачите, скільки дверей перед вами буде відкрито. Будьте самими собою, не бійтеся підкреслити свою індивідуальність та унікальність, оригінальність та здатність до творчості. Але не переходьте до самозакоханості, будьте легше та вільніше, і тоді ви притягуватимете інших немов магніт. 

Нагадаємо, міс чмоня, ППО в москві та «обіженка» Арестович: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Легкий та продуктивний тиждень: що чекає Знаків Зодіаку з 23-29 січня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*