Ляшко розповів, як уникнути піку COVID-19 в Україні

Головний санітарний лікар України переконаний – зменшити поширення коронавірусної інфекції в Україні можна лише у випадку суворого дотримання карантинних вимог.

Більш того, Віктор Ляшко відзначив, що у країни є досить великі шанси взагалі уникнути піку захворюваності. Про це він заявив під час ефіру на одному з українських телеканалів.

За словами фахівця, пік захворюваності на COVID-19 можна очікувати вже 14-15 квітня, але уникнути його допоможе суворе дотримання карантину.

“У нас є можливість його обійти, ми реально можемо навіть не помітити цей пік, якщо дотримаємся усіх карантинних заходів. До введення суворих обмежень, ми очікували пік захворюваності на 14 квітня. Зараз математичне моделювання показує, що 14-го квітня піку у нас не буде… Тому питання в подальшому. Якщо ми не послабимо карантин”, – наголосив лікар.

Також Ляшко повідомив, що динаміку поширення хвороби в Україні вважає більш повільною у порівнянні з іншими країнами Європи.

6-го квітня було введено жорсткіші карантинні. Усі вимушені їх неухильно дотримуватися,аби не допустити піку захворюваності. Ми максимально намагаємося розтягнути її в часі… Все, що ми зараз робимо чітко вказує, що у нас не така стрімка динаміка зростання від тисячі до десяти тисяч. Результати жорсткого карантину можна буде побачити вже через 7-8 днів, коли відстежимо динаміку поширення інфекції.”, – додав Ляшко.

Нагадаємо, уряд передумав і знову заборонив працювати магазинам із будівельними матеріалами

Будьте першим, хто прокоментував "Ляшко розповів, як уникнути піку COVID-19 в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*