Літак Ненсі Пелосі приземлився на Тайвані | Times ZT

Літак Ненсі Пелосі приземлився на Тайвані

Очікуваний візит спікерки Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі на Тайвань може викликати збройний конфлікт між КНР та Штатами.

У МЗС КНР на тлі повідомлень можливого прибуття спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі до Тайваню вчергове пригрозили Штатам.

«Візит Пелосі на Тайвань стане грубим втручанням у внутрішні справи Китаю, і призведе до дуже серйозних подій та тяжких наслідків. Китайська сторона вкотре попереджає американську сторону, що КНР перебуває в стані підвищеної готовності, армія Китаю жодним чином не залишиться байдужим спостерігачем і обов’язково прийме рішучі та дієві контрзаходи для захисту суверенітету та територіальної цілісності», – заявив представник МЗС КНР Чжао Ліцзяня.

Пізніше ЗМІ написали про те, що літак, на якому може бути спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі, приземлився в тайванському аеропорту.

Як зазначали раніше, тайванські сили на західних островах перейшли в стан «бойової готовності». За даними видань, китайські військові стягують до острова бронетехніку та авіацію. Зокрема, у Китаї помітили перевезення міжконтинентальної ракети DF5b. 

Погрози КНР, звісно ж, підтримали на росії. Там цей візит назвали «провокацією спрямованою на тиск на Китай». рф також виступає проти незалежності Тайваню.

Нагадаємо, конфлікт Сербії та Косово: НАТО привели війська у підвищену бойову готовність.

Будьте першим, хто прокоментував "Літак Ненсі Пелосі приземлився на Тайвані"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*