«Літо, море, сонце»: як країни готуються приймати українців на відпочинок

cropped 0715273f42e3ca6802c58cf5d0ded9961982ff37b 1200 800 e1589370586704 - «Літо, море, сонце»: як країни готуються приймати українців на відпочинок

Менше місяця залишилося до літа, і всі ми  починаємо  замислюватися про те, чи вдасться нам цього літа десь відпочити і подорожувати.  Поки світ маленькими кроками починає виходити з карантину, всесвітня туристська організація вже склала прогноз, згідно якого в 2020 році кількість туристів з усього світу знизиться на третину — з 1,4 до 1 мільярда осіб. Традиційні туристичні регіони не хочуть втрачати сезон, але не всі країни готові до прийому відпочиваючих. 

Починаючи з 1 липня українців готові будуть прийняти на відпочинок Греція, Туреччина, Чорногорія, Грузія, Болгарія і Кіпр. Пише «Корреспондент. net».

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахар вже розпочинає переговори з сусідами:

«Ми зробимо це за допомогою облаштування безпечних коридорів на сухопутних кордонах з нашими сусідами, а також завдяки двостороннім переговорам з країнами, цікавими для нас з точки зору туризму. Ці переговори вже розпочато». 

Самі ж жителі Грузії зможуть подорожувати країною з 15 червня.

Греція вже підготувала план заходів для безпечного перезавантаження туристичного сектора на тлі пандемії, і з 1 липня готова відкрити туристичний сезон.

Міністерством туризму та Національною організацією охорони здоров’я також складені суворі правила для для ресторанів, пляжів, готелів та інших місць розміщення туристів, а також поромів та інших видів транспорту. У готелях персонал буде проходити інструктаж про належне забезпечення дистанції, а також вони повинні навчитися реагувати на підозри інфекції коронавірусу з дотриманням правил безпеки. Крім того, для працівників повинні створити належні умови: окремі кімнати, щоденний вимір температури та регулярна дезінфекція.  Дотримуватися дистанції потрібно буде і в їдальнях, і біля басейнів. Туристів прийматимуть лише в тому випадку, якщо їхній тест на коронавірус буде негативний, після прибуття їм обов’язково будуть міряти температуру.

В Чорногорії планують розпочати туристичний сезон найближчими тижнями, передає La Libre.  Країна вже розраховує на туристів-сусідів з Сербії та Боснії.

Туреччина повинна забезпечити соціальну дистанцію в 1,5 метри для відпочиваючих, щоб їм надали сертифікат на дозвіл прийому іноземних туристів. Працівники готельних та ресторанних закладів будуть проходити спеціальне навчання, що дозволить їм правильно і безпечно слідкувати за дотриманням гігієни та дистанції між туристами. А от про славнозвісні шведські столи доведеться забути, адже їжу та напої приноситимуть працівники ресторанів.

Авіакомпанії Czech Airlines, Wizz Аіr і Lufthansa планують відновити регулярні рейси з України з кінця травня — початку червня. Чеська авіакомпанія Czech Airlines прагне відновити рейси з України 24 травня — з Києва та Одеси в Прагу. Угорська авіакомпанія Wizz Air відкрила бронювання квитків на рейси з Києва, Запоріжжя, Львову, Одеси і Харкова з 23 травня. Німецька Lufthansa частково відновлює рейси з України з 1 червня: з Києва до Берліна.

Проте прес-служба Мінінфраструктури наголошує, що український уряд ще не приймав офіційних рішень про відновлення регулярних рейсів,  дії авіакомпаній з продажу квитків є передчасними. Відповідні рішення буде приймати виключно Кабінет Міністрів України.


Будьте першим, хто прокоментував "«Літо, море, сонце»: як країни готуються приймати українців на відпочинок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*