Стратегічне бачення подальшого розвитку Житомира було напрацьовано командою Житомирської міської організації “Європейської солідарності” на стратегічній сесії. Стратегія для Житомира отримала назву «Маніфест успішного міста для людей”.
Участь у стратегічній сесії взяла участь підприємиця та голова ГО “Житомир, зроби голосніше” Людмила Зубко
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/09/NSV_9090-1024x683.jpg)
Під час стратегічної сесії команда “Європейської солідарності” відзначили, що реформа децентралізації дала поштовх для розвитку українських міст. Одну з найуспішніших реформ декілька років тому запустила саме команда “Європейської Солідарності”: Президент тоді дав старт, а уряд і парламент передали на місця ресурси та повноваження. В результаті – у три-чотири-п’ять разів збільшилися бюджети міст, громади об’єднались і стали успішними. Позитивні зміни, які відбулися у Житомирі, є результатом роботи не одного мера, а великої команди.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/09/NSV_8847-1024x683.jpg)
“Житомир має стати успішним містом для людей. Це стосується усіх напрямків. Наприклад, комфортною для людей має стати не одна центральна вулиця, а всі райони – Крошня, Корбутівка, Богунія, Польова і так далі… Для людей має працювати економіка: треба створювати реальні робочі місця, видатки міського бюджету мають стати прозорими, місто має створити рівні для усіх можливості для розвитку власної справи“, – наголосила учасниця стратегічної сесії міського осередку “Європейської солідарності”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/09/NSV_9144-1024x683.jpg)
“Маніфест успішного міста для людей” буде презентований під час партійної конференції «Європейської Солідарності».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/09/NSV_8965-1024x683.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко: бачення успішного розвитку Житомира ми напрацьовували на стратегічній сесії"