IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Людмила Зубко ініціює страхування вчителів від Covid-19, адже вони у зоні ризику ПР

NSV 4993 777x437 - Людмила Зубко ініціює страхування вчителів від Covid-19, адже вони у зоні ризику

Вчителів потрібно застрахувати, в тому числі від Covid-19, за кошти міського бюджету, оскільки вони перебувають в зоні особливого ризику. Про це в ефірі каналу СК1 заявила кандидатка на посаду міського голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» Людмила Зубко.

На думку Зубко, міська влада має взяти у партнери іноземну компанію, щоб страхування було ефективним.

«Потрібно заключати зі страховою компанією договори «Страхування здоров’я вчителів», які включатимуть, крім переліку з близько 70-ти захворювань, ще й лікування від коронавірусу. Такий страховий пакет коштує приблизно 2000 гривень. Ми маємо сьогодні 4,5 тис. наших педагогів. Тобто на рік це 9 млн грн. Це не такі великі гроші, але вони дають можливість бути захищеними нашим вчителям. І це стане одним з моїх пріоритетів на посаді мера Житомира», – зазначила кандидатка в міські голови Житомира.

Зубко також підкреслила, що влада має правильно розставляти пріоритети, головний з яких – допомога людям.

«Гроші з коронавірусного фонду зараз закатуються в асфальт, в ремонт доріг. Нас знову змушують голосувати за асфальт. Переконана, що сьогодні першочергове фінансування має йти на важливі для людей галузі – освіту, медицину та соціальний захист. І це те, чим я буду займатися на посаді міського голови Житомира. Спершу люди, їхня безпека, потім асфальт», – наголосила кандидатка у мери Житомира від «ЄС».

Зубко зазначила, що у програмному документі «Маніфест успішного міста для людей», з яким вона йде на вибори міського голови, розділ “Турбота про людей” знаходиться на першому місці.Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко ініціює страхування вчителів від Covid-19, адже вони у зоні ризику"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*