Людмила Зубко: Мобільні медико-профілактичні пункти допоможуть житомирянам під час пандемії | Times ZT

Людмила Зубко: Мобільні медико-профілактичні пункти допоможуть житомирянам під час пандемії ПР

У Житомирі уже почали працювати мобільні пункти медико-профілактичного контролю, де кожен бажаючий має змогу виміряти сатурацію – рівень кисню у крові. Знижений рівень кисню у крові (менше 90%) є одним з показових симптомів захворювання на коронавірус, навіть якщо інших симптомів немає.  

Ідея старту цього проєкту під назвою «Безпечний Житомир» належить кандидатці у міські голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» Людмилі Зубко. Вона запустила його спільно з проректоркою Житомирського медичного інституту Ольгою Горай.

На своїй сторінці у Facebook Людмила Зубко також опублікувала перелік адрес, де до неділі, 18 жовтня працюватимуть мобільні медичні намети «Безпечного Житомира»:

2-ий Проїзд Польового майдану, 18 (фонтан)

Старий бульвар, 20 (парк Шодуара)

Київська, 76 (сквер)

Майдан Короленка, 5 (м-н Тетерів).

З понеділка, 19 жовтня, адреси зміняться і Людмила Зубко пообіцяла про це повідомити додатково.

 

Кожен із наметів обладнаний пульсоксиметром для вимірювання сатурації. Перед роботою із кожним новим відвідувачем пристрій дезінфікують.

«У наметах медичні працівники, зокрема, вимірюють житомирянам рівень кисню у крові (сатурацію). Це ефективний метод для того, щоб виявити хворобу на ранніх стадіях. Особливо важливо це для людей поважного віку. Пріоритетом зараз має бути турбота про людей», – написала Зубко.

Від початку карантину навесні цього року Людмила Зубко ініціювала проєкт «Турбуємось про всіх». Його мета – допомога людям поважного віку, забезпечення медиків та лікарень засобами захисту та ліками. У травні вона ініціювала розробку протоколів безпеки для закладів бізнесу, і згодом ці документи взяло до використання МОЗ. Влітку Зубко реалізувала проєкт «Безпечна школа» для захисту від інфекційних загроз школярів та вчителів. У програмному документі Людмили Зубко «Маніфест успішного міста для людей» одним з основних пріоритетів вказана турбота про людей і безпека для людей, в тому числі інфекційна безпека в умовах пандемії коронавірусу.

Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко: Мобільні медико-профілактичні пункти допоможуть житомирянам під час пандемії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*