INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Людмила Зубко оприлюднила у відкритому доступі цілий “серіал” про школи та пандемію

foto 777x437 - Людмила Зубко оприлюднила у відкритому доступі цілий "серіал" про школи та пандемію

На Youtube-каналі підприємиці, ініціаторки проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» Людмили Зубко оприлюднено цілий “серіал” про те, як організувати безпечний шкільний процес в умовах пандемії. У кожній із коротких серій пояснюється, як треба зустрічати дітей, що робити із харчуванням, як правильно прибирати у школі тощо.

Усі поради були розроблені командою проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» спільно з провідними міжнародно сертифікованими епідеміологами Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC. Ще на початку проєкту у липні Людмила Зубко та фахівці NEGIC розробили «Протоколи загальноосвітнього навчального закладу на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19», які стали підґрунтям підготовлених відеороликів.

Перше відео присвячене правильній організації процесу зустрічі дітей на початку навчального дня. Також Зубко дає чіткі поради, що робити, коли у дитини виявлені симптоми респіраторного захворювання.

Другий ролик присвячений облаштуванню безпосередньо шкільних класів. Зокрема, у відео розповідається про важливість контролю за навколишнім середовищем. Кожен клас, за порадами фахівців, має бути обладнаний термометром та гігрометром. Після кожного уроку у класі обов’язково треба робити провітрювання.

У третьому ролику йдеться про те, як у школах організувати якісне прибирання та дезінфекцію.

Четвертий ролик пояснює, як налагодити процес харчування в умовах пандемії.

 

«Ми зіткнулися з ситуацією, коли суперечлива інформація про організацію навчання в нових умовах іде від самої влади. Створення безпечного середовища у школах має базуватися на фахових знаннях і здоровому глузді. Саме тому у рамках ініційованого нами проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» ми чи не єдині в Україні, хто наочно і в деталях показує усі тонкощі організації безпечного навчання», – каже Людмила Зубко.

Відеоролики розміщені для загального доступу. Людмила Зубко закликає усіх зацікавлених, насамперед освітян, батьків та учнів, переглянути їх та розповсюджувати серед знайомих.Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко оприлюднила у відкритому доступі цілий “серіал” про школи та пандемію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*