Людмила Зубко оприлюднила у відкритому доступі цілий “серіал” про школи та пандемію

На Youtube-каналі підприємиці, ініціаторки проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» Людмилаи Зубко оприлюднено цілий “серіал” про те, як організувати безпечний шкільний процес в умовах пандемії. У кожній із коротких серій пояснюється, як треба зустрічати дітей, що робити із харчуванням, як правильно прибирати у школі тощо.

Усі поради були розроблені командою проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» спільно з провідними міжнародно сертифікованими епідеміологами Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC. Ще на початку проєкту у липні Людмила Зубко та фахівці NEGIC розробили «Протоколи загальноосвітнього навчального закладу на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19», які стали підґрунтям підготовлених відеороликів.

Перше відео присвячене правильній організації процесу зустрічі дітей на початку навчального дня. Також Зубко дає чіткі поради, що робити, коли у дитини виявлені симптоми респіраторного захворювання.

Другий ролик присвячений облаштуванню безпосередньо шкільних класів. Зокрема, у відео розповідається про важливість контролю за навколишнім середовищем. Кожен клас, за порадами фахівців, має бути обладнаний термометром та гігрометром. Після кожного уроку у класі обов’язково треба робити провітрювання.

У третьому ролику йдеться про те, як у школах організувати якісне прибирання та дезінфекцію.

Четвертий ролик пояснює, як налагодити процес харчування в умовах пандемії.

 

«Ми зіткнулися з ситуацією, коли суперечлива інформація про організацію навчання в нових умовах іде від самої влади. Створення безпечного середовища у школах має базуватися на фахових знаннях і здоровому глузді. Саме тому у рамках ініційованого нами проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» ми чи не єдині в Україні, хто наочно і в деталях показує усі тонкощі організації безпечного навчання», – каже Людмила Зубко.

Відеоролики розміщені для загального доступу. Людмила Зубко закликає усіх зацікавлених, насамперед освітян, батьків та учнів, переглянути їх та розповсюджувати серед знайомих.

Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко оприлюднила у відкритому доступі цілий “серіал” про школи та пандемію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*