HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

Людмила Зубко: Позитивні зміни у Житомирі – це результат не мера, а великої команди ПР

NSV 2165 777x437 - Людмила Зубко: Позитивні зміни у Житомирі – це результат не мера, а великої команди

Позитивні зміни у Житомирі, які відбулися за останні п’ять років, є результатом роботи великої команди і аж ніяк одного мера. Зміни у місті відбулися в основному завдяки реформі децентралізації. І отримавши такі величезні можливості, коли бюджет міста зріс у декілька разів, міська влада могла зробити набагато більше для Житомира.

На цьому в інтерв’ю виданню Lb.ua наголосила кандидатка у міські голови Житомира від партії “Європейська Солідарність” Людмила Зубко.

“Зараз багато говорять про зміни, які відбулися в Житомирі за останні п’ять років. В цих досягненнях я бачу результат роботи не однієї людини, не одного мера. Я бачу результат роботи великої команди, яка запустила одну з найважливіших та найуспішніших реформ часів Незалежності – децентралізацію. В 2014 році Президент дав старт реформі, уряд і парламент передали на місця ресурси, повноваження та можливості. При цьому менеджери реформи постійно опікувались, щоб дати на місця, крім коштів, нові європейські стандарти якості послуг: ЦНАПи, Новий Освітній Простір, Центри безпеки, амбулаторії та спортивну інфраструктуру”, – розповіла Зубко.

 

NSV 4995 1 1024x683 - Людмила Зубко: Позитивні зміни у Житомирі – це результат не мера, а великої команди

За її словами, на Житомир працювали всі: президент, який дав старт реформі, і уряд, і профільний віце-прем’єр, який, власне, розробив механізм передачі ресурсів і повноважень на місця і т. д.

Командний результат – це, наприклад, гімназія №3, на реконструкцію якої з держбюджету уряд виділив майже 56 млн грн – більше половини вартості всієї реконструкції. Також це нове вуличне освітлення, на яке держава виділила 12,3 млн грн, а місто дало лише 1,3 млн. Дитсадочок №58 на Крошні, на реконструкцію якого держава дала 22 млн грн, а місто лише 780 тисяч.

“З такою підтримкою можна було зробити значно більше. Житомир заслуговує на більше”, – впевнена Зубко.

Отже, переконана вона, на місці не вистачило хисту, ефективного управління, правильно розставлених пріоритетів.

“Мер повинен бути передусім господарем, менеджером. На жаль, мер перетворився на політика, а господар кудись зник”, – додала Людмила Зубко.Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко: Позитивні зміни у Житомирі – це результат не мера, а великої команди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*