Людмила Зубко: Цілі покоління житомирян ростуть без якісної води, час це змінити! ПР

Після десятків мільйонів доларів кредиту і років очікування мешканці Житомира досі не забезпечені якісною водою. Цей факт свідчить про неефективність міської влади у забезпеченні базових потреб житомирян, вважає кандидатка у міські голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» Людмила Зубко.

1 жовтня вона зустрілась з колективом школи «Сяйво» і під час зустрічі питання водопостачання було названо одною з ключових проблем, що потребують термінового вирішення.

«Проблема води – це передусім питання менеджменту. Останні п’ять років у нас йдуть ремонти на водоканалі. А після цього мер Сергій Сухомлин каже, що йому треба ще п’ять років на вирішення проблеми. 10 років життя в очікуванні води! Це занадто багато, цілі покоління ростуть без води», – зазначила Людмила Зубко.

Вона нагадала, що в 2016 році місто отримало кредит у розмірі 39 млн доларів від Світового банку на модернізацію водоканалу. Відтоді на «Житомирводоканалі» безкінечно і безрезультатно тривають ремонти, а чистої води в крані так і не з’явилося. Хоча, наприклад, у Чернігові аналогічна проблеми після отримання кредиту була вирішена за 3 роки.

«Для мене результат ефективної роботи мера і міської ради – це чиста вода замість безкінечних ремонтів водоканалу. Житомиряни мають нарешті відкрити кран і набрати там чисту питну воду», – підкреслила Людмила Зубко.

Вона зазначила, що в своєму програмному документі «Маніфест успішного міста для людей», з яким іде на вибори міського голови Житомира, проблему води віднесла до питань безпеки. Тому що без забезпечення такої базової потреби, як доступ до чистої води, люди не можуть почуватися в безпеці.

Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко: Цілі покоління житомирян ростуть без якісної води, час це змінити!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*