IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Людмила Зубко зареєстрована кандидатом у мери і зробить комфортною не тільки Михайлівську, а весь Житомир ПР

foto kliuchove 1 777x437 - Людмила Зубко зареєстрована кандидатом у мери і зробить комфортною не тільки Михайлівську, а весь Житомир

Житомирська міська територіальна виборча комісія офіційно зареєструвала кандидаткою на посаду міського голови підприємицю, голову громадської організації «Житомир, зроби голосніше!» Людмилу Зубко. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Від сьогодні офіційно. Я йду в мери Житомира. Усі, хто мене знає, підтвердять: я не люблю політику. Тим більше політиканства чи політичних ігор. Вважаю, що у міського голови навіть часу не може бути на таке. Реальна міська політика – це турбота про людей», – написала кандидатка у мери.

Раніше Людмила Зубко перемогла у партійному праймеріз «Європейської Солідарності», після чого її було висунуто кандидаткою від цієї політичної сили.

Свою програму дій на посаді міського голови вона виклала у «Маніфесті успішного міста для людей». Згідно з цим Маніфестом, Житомир має стати містом не однієї успішної вулиці Михайлівської. Комфортні умови для проживання мають бути створені в усіх без винятку районах – Крошні, Богунії, Корбутівці, Центрі, Польовій, Мальованці, Мар’янівці та інших.

Замість зростаючих черг у дошкільні заклади мають бути побудовані дитячі садки поряд з будинками. Замість закритого Ботанічного саду треба зробити відкриті публічні парки. Замість безкінечних ремонтів житомиряни мають отримувати чисту воду з кранів. Про це та багато іншого йдеться у програмі Людмили Зубко.

«У кожному рішенні, яке приймає міський голова, має бути турбота про людей. У цьому полягає моя політика, і саме це зафіксовано у моєму програмному документі «Маніфест успішного міста для людей», – зазначила Зубко.

Вона також наголосила на тому, що йде на вибори від «Європейської Солідарності», яка є єдиною в Україні партією, що чітко зафіксувала свій європейський напрямок.

«Впевнена, що Житомир стане сучасним європейським містом, де мер та міська влада працюють для людей. Я готова до такої роботи!», – наголосила Людмила Зубко.Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко зареєстрована кандидатом у мери і зробить комфортною не тільки Михайлівську, а весь Житомир"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*