«Кав’ярня третьої хвилі» – саме так позиціонує себе заклад «Lюta kava», який відкрився у Житомирі всередині березня на Бульварі, адже працюють на кавових зернах вищого сорту і не готують «американо».
Зокрема, серед кавових напоїв є кава альтернативних способів приготування, фільтр-кава, немає сумішей та купажів кави. Готують лише моносорти арабіки найвищої якості. Також пропонують спробувати традиційну матчу і напій з кавових ягід – каскару.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/a8920c0a-3356-4083-9c64-a08487ef1998-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/a9cfecd0-7dea-4ae4-ab02-d2a01830ad28-1024x1024.jpg)
«Для справжніх поціновувачів та гурманів є у нас позиції «Specialty кави», яку готуємо альтернативним способом, у пуровері (V60)», – додає власник «Lюta kava» Сергій Петрук.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/8702c38b-09c8-4a32-80ec-794404267996-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/35c26cb2-89ff-4c55-bb9e-24856af63294-768x1024.jpg)
Втім, головна «фішка» закладу – це екзотична кава «Лювак», яка відрізняється збалансованим смаком з делікатною гіркуватістю, приємним шоколадно карамельним відтінком і яскравим насиченим ароматом. Спробувати її наразі житомиряни можуть лише тут. Вартість – 250 гривень.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/28df9b82-1c1f-4fac-a507-06ec351fd4f7-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/12e12b57-52b7-401a-8969-aaeee9e9f2cb-1024x1024.jpg)
«Кава «Лювак» (Kopi Luwak) – найрідкісніший і найдорожчий в світі вид кави родом з Індонезії, відомий завдяки специфічному способу обробки кавового зерна. Цю елітну каву виготовляють не з певного сорту кави, а з кавових зерен, що пройшли «обробку» в кишечнику невеликого звіряти сімейства мусангів – лювака. Щоб зберегти максимальну автентичність, готуємо «Лювак» альтернативним методом – у сифоні. Саме так цю каву готують в Індонезії. З усіх альтернативних способів приготування, сифон, мабуть, найбільш видовищний. Є якась магія в тому, як вода перетікає з однієї колби в іншу і перетворюється в готовий напій», – продовжує Сергій Петрук.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/8db127d1-3a01-44bb-98c1-d3d80856b414-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/4dbf44e0-5629-4824-bd52-0fac30c32481-1024x1024.jpg)
Каже, що від самого початку було бажання зробити свій заклад унікальним, не таким як всі, а кава «Лювак», як ніщо інше підходить для цього. Знайти постачальників цієї кави було не дуже складно, хоча в Україні їх і небагато.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/9550168e-3c5d-4a5a-a67c-579c062474ca-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/2dc9cbfe-0001-45e0-8d57-1801c431c052-1024x1024.jpg)
У «Lюta kava» мають усі необхідні сертифікати на каву «Лювак», тож за бажаннями відвідувачі можуть звернутися до баристи, переглянути їх та переконатися у справжності та оригінальності кавових зерен.
Юлія Демусь
Пішла з ІТ-сфери і завела кіз: коуч Олена Шеліна про переїзд в село на Житомирщині (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Лювак і не тільки: в Житомирі відкрилася унікальна кав’ярня для справжніх гурманів (ФОТО)"