За останню добу патрульні виявили на автодорогах Житомирщини чотири випадки порушення правил перевезення лісопродукції.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/326434402_754506862701302_4150562868045498801_n-1.jpg)
Переважно це випадки перевезення колод, фактичні розміри яких не збігалися із зазначеними в товаротранспортних накладних і наявних базах. Проте в одному з випадків водій перевозив деревину без відповідних для цього документів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/326437911_573304161036847_7259119704052581572_n.jpg)
Враховуючи те, що останнім часом в облсті активізувалися крадії лісу, правоохоронці постійно перевіряють вантажні транспортні засоби, які перевозять лісопродукцію. У випадках виявлення порушень інспектори терміново сповіщають слідчих.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/326333747_442597367978888_825804143298029165_n.jpg)
Правоохоронці закликають громадян повідомляти до поліції про випадки крадіжок лісу. А самим крадіям нагадують, що за незаконну вирубку дерев, залежно від завданих збитків, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/326392421_1922273918106950_2500861273376116572_n.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Лише за добу правоохоронці викрили на Житомирщині 4 факти крадіжки лісу (ФОТО)"