Лише за останній тиждень на Житомирщині правоохоронці повернули додому 16 дітей

Лише за останній тиждень на Житомирщині правоохоронці повернули додому 16 дітей

За період з 22 по 28 квітня випадки залишення неповнолітніми місця проживання, невчасного повернення додому або втрати зв’язку з рідними були зафіксовані у всіх чотирьох районах області. Наймолодшому розшукуваному було 5 років, найстаршому – 17. На щастя, ніхто з дітей не став об’єктом злочинних посягань.

Зокрема, днями до правоохоронців звернулась житомирянка із заявою про те, що її 17-річний син пішов з дому, ймовірно перебуває в іншому регіоні країни та не виходить на зв’язок. Ювенальні поліцейські з’ясували, що хлопець дійсно перебуває у м. Дніпро. Юнак знайшов роботу та поїхав працювати, однак згоди щодо цього питання у сім’ї не досягли. Відтак житомирські поліцейські переконали хлопця повернутися додому та доставили його до місця проживання.

Також поліцейські встановлювали місце знаходження 17-річної жительки м. Радомишля. Дівчина навчається у м. Житомирі, однак після вихідних так і не з’явилася на заняттях. Як було встановлено, юнка вирішила погостювати у подруги, а рідним не повідомила, бо побоювалася, що не отримає на це дозволу.

У кількох інших випадках ліцеїсти не поверталися вчасно додому, натомість знайшовши інші «важливі справи» або розваги на території громад. А у Бердичеві 5-річний хлопчик вийшов з будинку, втім дорослі цього не помітили. Коли батьки повідомили до поліції про його зникнення та розпочалися пошуки дитини, юний мандрівник… самостійно повернувся.

Вкотре закликаємо батьків та інших дорослих, які опікуються дітьми, будувати з ними довірливі стосунки та постійно цікавитися їх інтересами. Обов’язково необхідно обговорювати питання безпеки у різних ситуаціях, взаємовідносин з однолітками та старшими, домовлятися про підтримання зв’язку та часові межі, коли підліток має бути вдома,

— наголошують правоохоронці.

Нині з родинами усіх розшуканих дітей правоохоронці проводять відповідну профілактичну роботу.

Нагадаємо також, що на Хорошівщині правоохоронці знайшли 14-річну дівчинку, яку мати розшукувала декілька днів.

Будьте першим, хто прокоментував "Лише за останній тиждень на Житомирщині правоохоронці повернули додому 16 дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*