“Мы всегда будем Вашими самыми надежными партнерами!”: Лукашенко пообіцяв виконати всі домовленості з Україною (ВІДЕО)

Screenshot 7 777x437 - "Мы всегда будем Вашими самыми надежными партнерами!": Лукашенко пообіцяв виконати всі домовленості з Україною (ВІДЕО)

Сьогодні, 4 жовтня, до Житомира прибули два президенти – Володимир Зеленський та Олександр Лукашенко.

Зустріч відбувається у прес-центрі Житомирської обласної держадміністрації, – повідомляють на сторінці Офісу президента у Facebook.

На початку зустрічі президент Ураїни наголосив на ментальній близькості двох країн та відсутності кордонів між ними.

“Мені дуже приємно, що наші країни не мають кордонів. Я говорю про людей: наші люди дружні, ментально абсолютно близькі, однакові. І я пишаюся, і впевнений, що кожен українець теж пишається, що у нас такі добрі стосунки й добрі сусіди”, – повідомив Зеленський.

Лукашенко думку Зеленського підтримав та пообіцяв зробити все можливе, аби Україна ніколи не мала проблем із Білоруссю.

“Ви дуже тонко підмітили, що між нашими людьми немає ніяких кордонів. Сьогодні ми зустрічаємося тут, щоб ще раз звірити наші годинники, пройтися по порядку денному наших відносин і домовитися. Я впевнений, що все, про що ми домовимось, буде виконуватися. Я хочу вас запевнити, що ми будемо свято виконувати наші домовленості… Я хочу вас запевнити, що ви ніколи не мали проблем з Білоруссю і з територією Білорусі й ніколи не будете їх мати”, – сказав Лукашенко.


Будьте першим, хто прокоментував "“Мы всегда будем Вашими самыми надежными партнерами!”: Лукашенко пообіцяв виконати всі домовленості з Україною (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*