Магнітні бурі у грудні: розповідаємо коли та як це пережити

За різними даними від 50 до 75% населення Землі так чи інакше вразливі до магнітних бур. Науковці дослідили, що реакція на це явище може відрізнятися у часі у конкретних людей і виникати навіть напередодні чи після виникнення власне магнітної бурі.

За твердженням дослідників, найбільше адаптовані до бурь молоді люди. Проте більш доросле населення так чи інакше реагує фізично та емоційно.

У дні магнітних бурь може виникнути головний біль, перепади тиску, погане самопочуття, нудота, пригнічений настрій. Тож варто заздалегідь підготуватися до неприємного явища і вжити всіх заходів для мінімізації наслідків.

У грудні на нас чекає чотири магнітні бурі, різної інтенсивності.

Перша триватиме з 1 по 4 грудня. За попередніми оцінками вона матиме середню інтенсивність і може викликати стрибки артеріального тиску та головний біль.

Другу варто очікувати з 9 по 13 грудня. Її інтенсивність припадає на 10 грудня, і це буде найсильніша буря місяця. Попередньо фахівці оцінюють бурю на сім балів. Вплив такої магнітної бурі можуть відчути на собі навіть здорові люди.

Третя буря припадає на період з 18 по 22 грудня з піком на День святого Миколая. Ударна сила близько шести балів.

Четверта співпадає з останніми днями цього року — 30-31 грудня. Тож варто підготуватися до перепадів настрою та підвищення стомлюваності.

Як це пережити без втрат

У дні магнітних бур варто пильнувати за своїм самопочуттям та дослухатися до потреб організму. А у фахівців, традиційно, існує на такий випадок ряд правил:

  • Не плануйте нічого, що призведе до зайвого хвилювання та переживань. Відмовтеся від дальніх поїздок та важливих зустрічей.
  • Не засиджуйтеся допізна і лягайте спати до півночі
  • Уникайте сварок, адже стрес негативно впливає на здоров’я
  • Обмежте споживання кави, солодощів, жирної їжі та алкоголю
  • Регулярно виходьте на прогулянки на свіжому повітрі та не забувайте провітрювати приміщення
  • Пийте більше рідини. Особливо корисними в цей час можуть стати чаї з заспокійливими травами

Магнітні бурі — збурення магнітного поля Землі тривалістю від кількох годин до кількох діб (від 12 до 72 або більше), викликане надходженням в околиці Землі збуджених високошвидкісних потоків сонячного вітру і пов’язаної з ними ударної хвилі.

Що обіцяють зірки різним знакам зодіаку у грудні

Будьте першим, хто прокоментував "Магнітні бурі у грудні: розповідаємо коли та як це пережити"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*