Маленька дівчинка з Житомирщини потребує допомоги: її язик не поміщається в роті (ФОТО)

Василинці Федоровський, яка проживає у місті Малин Житомирської області, лише два рочки. Дівчинка страждає від дуже рідкісного захворювання, унаслідок якого її язичок збільшився в десять разів та вже зовсім не поміщається у роті.

Наразі малеча має змогу дихати лише носом та їсти дуже подрібнену їжу. Василинка регулярно лежить у лікарнях та терпить дуже неприємні процедури, але, на жаль, стан її зовсім не стає кращим.

Через Василинкину “особливість” друзів у неї немає, а однолітки увесь час з неї глузують…

Такий стан малеча має через лімфангіому — доброякісну пухлину, яка розташована в лімфовузлах. Зараз стан дівчинки загострюється, адже утворення постійно стає більшим і ліки вже досить суттєво не допомагають.

Тепер єдиний вихід родини – чекати, поки кісти під язичком зникнуть, а потім медики дозволять оперуватися. Лікування Василинки дуже тривале й дороге, а родина вичерпала всі свої заощадження. Зараз мають надію лише на допомогу тих людей, які готові допомогти малечі фінансово…

Якщо Ви небайдужі до чужого горя та хотіли б допомогти малечі, це можна зробити за посиланням ТУТ.

Будьте першим, хто прокоментував "Маленька дівчинка з Житомирщини потребує допомоги: її язик не поміщається в роті (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*