Маленькі житомиряни отримали півсотні новорічних пакунків

Сьогодні, 4 січня, у Житомирській міській раді відбулась благодійна акція — вручення новорічних подарунків дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти отримали 50 пакунків із солодощами, іграшками, канцтоварами та одягом, про які писали у своїх листах Святому Миколаю та Діду Морозу.

 

«У нас сьогодні продовження новорічно-різдвяних привітань для наших діток особливих категорій. Дякуючи співпраці Житомирського центру соціальних служб і благодійному фонду „Карітас-Житомир“, ми сьогодні вітали 50 дітей із сімей які, на жаль, знаходяться у дуже складних життєвих обставинах у силу різних причин. Але свято сьогодні вдалося й дуже приємно, що подаруночки для дітей збирали небайдужі українці з усіх куточків», — розповіла директорка Житомирського міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Перед врученням подарунків працівники центру проводили моніторингову роботу й визначали, що дитина хотіла отримати від Святого Миколая чи від Діда Мороза у новорічні свята. За такими проханнями діток й формувались пакунки. 

«Найчастіше діти просили іграшки, канцтовари та солодощі, мандарини апельсини, дещо з одягу навіть просили. Кожна дитина отримала свій новорічний пакунок. Подарунки не рівноцінні, бо в кожної дитини різні вподобання, хоча по вартості вони приблизно однакові. З „Карітас-Житомир“ ми співпрацюємо вже багато років, а особливо плідним є 2020 рік. За період пандемії протягом минулого року ми допомогли більше п’ятиста людям з продуктовими наборами та гуманітарною допомогою різного гатунку», — додала Ольга Юрченко.

Будьте першим, хто прокоментував "Маленькі житомиряни отримали півсотні новорічних пакунків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*