«Малі свинарчуки»: депутат облради Кропивницький обзивав Сухомлина і Ко негарними словами

Кожна сесія Житомирської міської ради починається зі скандалів. Це не просто аксіома, а данина традиції. Тому біля сесійної зали чергує поліція. А ще один наряд, про всяк випадок, сидить на першому поверсі напоготові. Щойно 49 сесія розпочала роботу – як на трибуні звично з’явився депутат обласної ради Володимир Кропивницький. І одразу завів звичну «катеринку» про проблеми житомирян, які міська влада нібито ігнорує.

Міський голова спочатку дивився на все це поблажливо. Три хвилини виступу за регламентом спливли – і Кропивницькому відімкнули мікрофон. Але той навіть не думав залишати трибуну. І далі натхненно «викривав» діяння влади Житомира. «Групу Сухомлина у місті називають «малі свинарчуки!» –  пафосно заявив В. Кропивницький. Після цього Сергій Сухомлин не витримав – і поволі втягнувся у нудний скандал.

Міський голова нагадав присутнім, що Кропивницький – бізнесмен, який має власні МАФи и Житомирі. І деякі з цих МАФів, за словами мера, мають дуже темну історія. «Коли розслідуєш якусь справу, головне – не вийти на самого себе, правда ж?» – в’їдливо сказав С. Сухомлин. В. Кропивницький почав енергійно захищатися. Наводив якісь цифри та факти. «Чому Ви не асфальтували дороги, коли були заступником мера? Чому ви згадуєте про школи і дитячі садочки тільки тоді, коли почалися вибори і Ви балотуєтесь по «мажоритарці?» – продовжував атакувати Кропивницького Сухомлин.   

Зрештою, сварка вчухла. З трибуни прозвучали ще декілька заяв з претензією на скандальність, але якогось особливого резонансу вони не викликали. Між тим, на порядку денному сесії – 51 пункт плюс «Різне». Серед важливих питань: встановлення земельного податку на території Житомирської ОТГ, внесення змін до ряду міських програм, зміни у рішенні про міський бюджет (!), а також звіт про роботу КП «Житомиртранспорт».

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Малі свинарчуки»: депутат облради Кропивницький обзивав Сухомлина і Ко негарними словами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*