Маломобільні житомиряни зможуть користуватися спеціальним транспортом для соціальних потреб

 

На спеціально обладнаному транспорті дорослі та діти з інвалідністю зможуть доїхати від місця проживання до місця надання послуг – лікувальних закладів, установ надання послуг та органів влади для того, щоб вирішити власні соціальні питання. Про це сьогодні, 17 лютого, повідомили у Житомирській міськраді.

 

“Транспортна послуга буде надаватися в двох комунальних установах – це Територіальний центр та Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю. Право на отримання транспортної послуги в Територіальному центрі матимуть особи з інвалідністю 1-ої та 2-ої груп з захворюваннями опорно-рухового апарату, підопічні центру та особи з інвалідністю 1-ої групи по зору. У Центрі комплексної реабілітації такою послугою можуть скористатися діти з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги в центрі, тому що 90% пацієнтів центру – це діти з дуже важкими нозологічними, психологічними та захворваннями опорнорухового апарату”, – пояснили під час засідання виконкому. 

 


Будьте першим, хто прокоментував "Маломобільні житомиряни зможуть користуватися спеціальним транспортом для соціальних потреб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*