“Мав дозвіл”: працівник центру захисту тварин знущався над собакою на очах у перехожих | Times ZT

“Мав дозвіл”: працівник центру захисту тварин знущався над собакою на очах у перехожих

У понеділок, 30 вересня, близько 20 години місцева жителька повідомила в себе на сторінці Facebook, що невідомі чоловіки стріляли з «незрозумілої зброї» в собаку на очах в дітей, літніх людей та вагітної жінки.


За словами місцевих, у понеділок о 12:30 біля входу в супермаркет АТБ, що знаходиться на Проспекті Миру 15, невідомі чоловіки стріляли в собаку, в людному місці, де торгують літні люди та гуляють маленькі діти. Свідки говорять, що собака нічим не загрожує перехожим, спокійна, охороняє місцевих та проводжає матусь з дітьми додому, з нею спокійно граються діти.
Проте невідомий чоловік у всіх на очах почав стріляти у собаку. Поряд бігали маленькі діти. Собака скавчала, її трясло, що дуже налякало дітей та вагітну жінку, які були неподалік.


«Цілилися ці злочинці в людей, але попали в бідолашну собаку, яка живе в сусідньому дворі, її знають всі місцеві мешканці!
Молодики одразу втекли, але на щастя небайдужим людям вдалося їх зупинити! На їхньому авто був зображений напис «Житомирський центр захисту тварин». На питання хто ви і чому стріляли в людному місці — вони грубили!» ,— написала на своїій сторінці Facebook Юлія Франчук


Місцеві вихопили у чоловіка зброю та вимагали пояснень. Нападник не став виправдовуватись, лише сказав, що виконує наказ та показав дозвіл. Після цього сів у службове авто, яке знаходилось за АТБ, навпроти дитячої поліклініки, та швиденько втік з місця події.
Місцеві кілька разів викликали поліцію та патруль з’явився лише через годину. Свідки написали заяву.


Директор КП «Центру захисту тварин» ЖМР Олесандра Мельник стверджує, що всі дії їхнього працівника законні та ніяких скарг не було.


«Це було планове завдання. Ми працюємо відповідно до міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Житомирі, згідно якої наші кваліфіковані спеціалісти гуманними методами відловлюють безпритульних собачок на стерелізацію та повторону вакцинацію від сказу. Здійснювали процедуру вакцинації звичайною трубкою і шприцом.
Ніякі скарги не надходили. Можливо, це був людський фактор нашого працівника, може емоції з його боку, але вони завжди роз’яснюють людям чим займаються».


Також Олександра Мельник стверджує, що робити такі процедури в людних місцях з дітьми — це норма.


«Дійсно, ми робимо це в людних місцях. Це нормально. Наші працівники знають, що в таких місцях не бажано проводити відлов, тому вони трохи відвели тварину. У нас є відповідні дозволи та документи. І наш співробітник надав посвідчення та самі дозволи. До того, ж у цьому не було потреби, адже за надписами на службовій машині видно, що за організацію представляли наші працівники», — розповідає Олександра Мельник.


Реакцію поліції на дії працівника Центру та скаргу житомирян журналістам з’ясувати так і не вдалось. Бо ніхто з правоохоронців не зміг достеменно вказати, куди саме надійшла скарга, хто виїздив на виклик і кому належить розбиратися з цими прикрими обставинами.
Що буде далі з працівниками організації «Центру захисту тварин» ЖМР та заявою, яку написали місцеві невідомо. Нашим журналістам не вдалося з’ясувати реакцію поліції.

Будьте першим, хто прокоментував "“Мав дозвіл”: працівник центру захисту тварин знущався над собакою на очах у перехожих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*