У суботу, 29 травня, в Житомирі пройшов ювілейний 15-й «Велодень-2021», участь в якому взяло майже 2 тисячі велолюбителів. Про це повідомляє Житомирська міська рада.
«Велодень ми проводимо вже вп’ятнадцяте. Для нас це стало вже доброю традицією. Житомиряни на велосипедах проїхалися вулицями міста і ще раз довели, що Житомир — це спортивне місто!» — зазначає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
У програмі «Велодня-2021» — фотозони, активні локації, де обговорюють велоконцепцію міста, а також велоквест та конкурси.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280671_3-e1622360234131.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280708_3-e1622360484351.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280607-e1622360263980.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280724-e1622360453769.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280708_2-e1622360437908.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280708_1-e1622360385443.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280625-e1622360283559.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280671_9-e1622360369160.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280671_6-e1622360352867.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280671_0-e1622360334181.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280625_0-e1622360302796.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/05/img1622280671-e1622360316857.jpg)
Фото: Житомирська міська рада
Будьте першим, хто прокоментував "Майже 2 тисячі велолюбителів приєдналися до свята «Велодень-2021» у Житомирі (ФОТО)"