Майже 200 тисяч гривень за недопоставлене пальне вимагає стягнути з підприємця до бюджету Житомира окружна прокуратура

У Житомирському обласному господарському суді розглядатиметься справа про стягнення з приватного підприємця майже 200 тис грн, перерахованих з бюджету за недопоставлене ним пальне. Відповідний позов до суду подали прокурори Житомирської окружної прокуратури. Відкрито адміністративне провадження.

За інформацією Житомирської обласної прокуратури, у 2017 році комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів», за результатами проведених відкритих торгів, уклало з підприємцем договір про закупівлю за державні кошти 74 тис. літрів бензину на загальну суму майже на 1,2 млн грн.

Втім у наступні півтора місяці до даного договору сторони безпідставно уклали ще шість додаткових угод. Таким чином ціни на бензин підвищили більше, ніж удвічі.

В результаті підприємець безпідставно одержав із бюджету майже 200 тис. грн, поставивши лише 30 тисяч літрів бензину, та порушив тим самим вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, що справою щодо скиду нечистот до Тетерева зайнялася прокуратура.

Будьте першим, хто прокоментував "Майже 200 тисяч гривень за недопоставлене пальне вимагає стягнути з підприємця до бюджету Житомира окружна прокуратура"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*